kix u řitky

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

kix u řitky

Příspěvek od micron »

Včera jsem měl naplánovanou cestu na šumavu, zakončení zimy a všechno okej, dokonce sem si dofouk gumy... protože mam rád optimální tlak a teplota stoupla... frčíme před řitkou 140 v levým a najednou z čista jasna se vypnul motor... všechny kontrolky svítily... a v pravo čumim benzina, ideálně se hodila... zaparkoval sem jako že nic :-) nenápadně :-) zděšen (brácha si ani nevšim že se něco jaksi stalo..., celkem fest... tohle jsem ještě nezažil aby se mi za 9 let najednou ve 140 vypnul motor, to bylo mega hustý :-)

normální jízda, economy jak jinak- je krize :-) pohodička prostě, reggae a motor shut off... žádný příznaky, nic, absolutně nic. Tak sem fakt mega mega zvědavej co se to vlastně stalo... rána z čistýho nebe... 5ka příjemná jízda a konec... pak brácha pochopil co řikám do piči kurva do hajzlu kurva... že se něco stalo, a ne že si jedu pro nrg drink :-)
vylezu z auta a čmuchám... nic nenačmuchávám... žádnej benzin, žádnou spálenou vodu... otvírám kapotu a nic nevidim... kouknu pod motor a kus od levýho kola něco kape... nějakej zezačátku orezlej olej... pozdějc čistej... kontroluju olej manuálně, i když to nerad dělám, elektronika nikdy nezklamala, a olej samozřejmě je v pořádku, koukám na další baňky, tam tekutiny taky jsou... tat tak čumim pod auto a fakt nechápu... absolutně nechápu odkud to kapalo a jak to, že se z ničeho nic vypnul motor... oleeee premiera, celi točí startérem, ale nenastartuje... při pohybu řadičkou je slyšet pískání/skřípání... brácha jde pro pivo, po 10min se uklidňuju a volám odtah... tak se celi po dlouhý době zase vezla na vozejku... ale teda co tohle kurva bylo zač, na to jsem fakt zvědavej... 8) zábavná veteránice v prdeli u řitky..

no prostě zkurvenej den... každej má občas zkurvenej den, tak teď si to vybrala celi... bitchka :lol: na co jsem sakra zapomněl, nebo jsem nezapomněl, i když se o ní starám jak kokot, ale prostě chce ukázat tajnej průser? asi jo--- lets see

tipuju si na kix někde v převodovce... tu jsem nikdy neřešil, ale teda byl to zážitek :-) žádný příznaky, nic... tadááá, páápááá you must be joking???!!!! bitch, no ale vypadá jakoby se vezla na výstavu :-) to je čubička... sluší jí to i na tom vozejku... budu mít lepší úhly fotek od bráchy... za 1500,- fotky :-) kurva jedna
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

to dokáže potěšit, ale v převodovce bych problém nehledal ;)
zkus diagnostiku a uvidíš, spíš bych to viděl na ECU, pal. čerpadlo, zapalování nebo možná rozvoďák ;)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

garfielld píše:možná rozvoďák ;)
jestli micron netestoval JC :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

:wink:
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
stefancelicaT20
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: pát 11.09.2009, 18:27
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od stefancelicaT20 »

JC?

Celice ta modra metaliza neskutocne pristane :wink:
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

kdyby mu ten olej kapal i předtím,tak by si toho všiml na parkovišti. Ještě mne napadá zadrena vodní pumpa a následně prasklý rozvod řemen. ale zastavení motoru v zátěží,mi neříká než řemen.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Mumulend. dej mi cislo do sz musim si dat s tebou kafe ... :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

:) Microne popiš blíž jestli se motor dá protočit apod... já tipuju že se nic nestalo jen je něco s elektrikou.
Uživatelský avatar
kandry
Řidič
Příspěvky: 235
Registrován: sob 29.01.2011, 22:33
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kandry »

taky se mi stalo něco podobného,jedu,jedu najednou motor zdechnul a nechtěl naskočit.Pojistková skřín odhalila závadu.Na vině byla EFI Fuse
Mitsubishi Galant 1.8 GLSi 85 Kw SOLD
Mitsubishi Galant 2.5 4WS 4WD 125Kw SOLD
Toyota Celica GT4 ST165 136 Kw NOW:-)
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Taky preju brzke uzdraveni... u ritky v riti, to se dalo cekat :)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No zatim nic nevim... jen prej si tipuje na nějakou chybu v elektrice...
Rozvody se dělaly dááávno to ještě nebyly JC :-) těžko říct jestli těch pár kapek souvisí s tim kixem... nevim. spíš to ale vypadá na to, že ecu nemá signál.
No 2 fotky bráchovým debilem, včera sem prospal celej den, depressione, hnusný počasí fuj ble, snad mi udělá flaška vína líp bleee

Kandry> asi něco na ten způsob to bude...
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Floyd
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 29.01.2007, 19:51
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Floyd »

nemenil jsi nahodou nedavno lambdu? pokud nenajdes zavadu jinde, zkontroluj jeji zapojeni. Me kdyz se uvolnil konektor, delalo to uplne to samy...za jizdy necekane shut down a kontrolky se mohly zblaznit :D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

vyřešeno... celicia už dadá na parkingu... :rolleyes: Kandry vyhrál 1. cenu 8) pojistka v hlavní skříni v motoru 15A k.o. (teď je otázka jako proč odešla, nebo že by jen tak po 22 letech? Těžko říct, každopádně mam náhradní sadu, po ruce kdyby náááhodou. PS: ten kapající olejíček pořád kape, jak jsem se před chvílí přesvědčil, kape to u levýho kola z nápravy... pořád ze stejnýho místa, to se bude řešit v pátek... podivný, je možný že je to růžový chladivo, ale nevim. Teď je čas na pivko :lol: ps: nesvítil check engine kontrolka... já si toho ani nevšim, protože sem byl fakt rozrušenej... ale když nesvítí check engine při zapalování, dělá to tahle pojistka, já se věnoval oleji převážně 8)
příště až pojedu kolem řitky tak budu mít asi silně staženou řiťku :lol: bojim bojim
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

tak hlavne ze to nakonec byla jen takova řiťovinka :lol:
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Teď si asi budete myslet, že kecám, nebo si vymejšlim, ale tu noc před jízdou z neděle na pondělí se mi zdál sen, že se něco posere po cestě... probudil jsem se s úplně spocenýma zádama... a fakt se to stalo, ale třeba se mělo stát něco mnohem horšího, a tou pojistkou si celi zachránila kastli nebo nám život... nevim co si o tom mam myslet, ale fakt se mi o tom zdálo, přesnějc: prostě sem měl sen, že se dlouho nic nestalo a že se to stane v pondělí... a fakt že jo... no hustota :roll: otázka je co čekalo jako dál za řitkou... prostě 6. smysl ve snu mi prozradil že mam něco čekat, překvápko... moc hustý, moooc psycho

a aby toho nebylo málo, tak v neděli vypadla asi někde v paneláku pojistka, nejezdil výtah a nesvítily světla na chodbách... to sem nezažil za celou dobu co tu bydlim... v pokojích elektrika fachala kupodivu, ale na chodbách a výtah K.O. náhodička :wink: nebo ne? Electro mega shock

no já už si vozim takovou krabičku poslední záchrany ssebou pod sedačkou: drát na startér, abych obešel elekriku, dále hadici kdyby se vyskyt únik benzinu v okolí filtru a teď pojistky :-) ale žárovky nevedu :-) ty jsou pro škodovky, tady nic nepraská :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“