Swap A4GE

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Vzhledem ktomu že auto jezdí a bude jezdit něco kolem 4 měsíců ročně a víc jak 2 tisíce nenajede tak opravdu o pojistku a spotřebu nejde. Auto je koníčkem a získání nových zkušeností. Jen rozpočet pro ní tenhle rok nepřesáhne statisíc tak dobře natom zatím nejsem.
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Tak nejak to myslim, koupit cely gticko a spojit dve auta. S tuim 4a me to pak doslo takze timpadme jsou legalni obe varianty. Omlouvam se za to.

Me jde spis o to ze financne me prijde v pomeru cena vykon lip 2,0.


Je to krasnej konicek o to vic je treba to pocitat ...


btw: zaspali jste 4Age od krosmena, takze kdyby nekdo chtel nacpat na motor karburatory jedny tu mam :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

ještě bych se taky zamyslel nad tím, že v corolle ten motor jede bezesporu krásně, né-li famózně, ale řekl bych že rollka bude o dost lehčí než celica ;)

ale dost mě překvapilo jak jede 1.8 6g... jede hodně pěkně :) (aspoň ta kubrtova teda :D ) narozdíl do 1.6 5g (měl jsem ji a budu si stát za tím, že je to hrozně líný auto v sérii)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Rozdil mezi rolou a celicou bude tak 250 kilo +- to znamena ze jedine ten Silvertop jinak to nema cenu a automaticky s narustem vykonu ty brzdy atd.

No nekde ho koupit a jen tak vrazit do auta abych ho pak tahal ven by se mi asi nechtelo takze generalka coz zase penize penize ...

btw: Biscuit a co agresivnejsi - sportovnejsi oblozeni?
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Jo myslel jsem lepsi matros vyzkouset :wink: material bude taky dulezitej, ono jak se to prehreje je to jak blato.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

biscuit píše: ja mam vpredu seriovy brzdy z st202 a i pres zdechlej 4afe motor je nepovazuju za naddimenzovany.)
taky mi občas přijde že by silnější brzdy byly vhod :)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Takže závěrem je hodit čeldu ze skály a koupit 2 a více litrové BMW nebo Golfa nejlépe v brutal tuningu a bude vystaráno, dojedem na čip tuning + 90kW sportovní filtr HAKAES +50kW a rveme silnici, jen prostě nemám rád ten pocit když se zastavíte pro pití u supermarketu a po návratu se ztratíte v nekonečných dálavách stejných aut co máte vy. Při zastavení na semaforu si myslíte že máte ve všech zrcátkách vlepené fotky svého auta ale co silnici trháme.


Ne asi teda zůstanu u 4A-FE hledám vlastně takový roadster pro výlety po krajinkách v čem mne vlastně brzdí akorát cvakání ventilů při čemž praská silnice kolem a tvrdost apexi pružin kde při přejetí mravence dochází k vylámání všech zubů a četným zlomeninám páteře.

4A-GE mne lákal svojí "menší ekofilii" udajné svižnosti dostání do otáček a vyjmečností samozřejmě u silver topu poměr velikost/výkon motoru je uctyhodná, ale objednat z ameriky motor za 1000 dolarů + doprava 30 000kč +výměna celého auta aby zvládaly brzdy a pak zjistil že má najeto pár tisíc bez oleje a písty přirostly k bloku nechci. Právě jsem zjistil že jsem asi srab na tuto operaci.
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Zas jako moc se s tim neluc, ono je to spis o tom aby se objevila prilezitost takze vyhlizej jinak to asi smysl nema, ostatne jsi to secetl a odecetl sam. 20v je u nas trosku exot takze i shanet na to neco asi bude sranda. Realne to samoze je ale je treba mit realne love.
-----------------
I presto ze ma auto slabsi motor,ma i silne stranky a neverim, ze se s tim neda uzit prdel jak sfina. Kdyby te videl japonec jak se stim honis nekde na rovince tak te umlati hulkama.
-----------------
Udelej generalku, nech to poradne seridit, doprej tomu co tomu patri a foukni to nitrem 30 koni up a mas klid. Tech par kacek na napln na ty 4 mesice vzdycky nasetris. :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

No když jsi to tak nastřelil kolik si dal za náplň do té tvé lahvičky ? v tom tvém tématu si myslím nemáš uveden rozpočet na celý systém ? nebo máš někde uveden ?
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

System stoji cca 10 tisic + nejkaa doprava instalce samodomo, elektronika stala taky par kacek, takze nitro zastavba do auta cca 15 tisic kdyz to prezenu a napln podle flasky ajak kde kolem 1000,- a podle toho na kolik mas trysky tolik zere. 30 ,50,75 koni.

To moje tema je mrtvy takze tam se moc nedozvis.Internet neni vhodne misto pro jakekoli sdileni svych radosti a konicku. Dokonce ani v uzavrene skupine.

NItro neni idealni reseni jak navysit vykon. NItro je zabava, sranda, tresnicka na dortu a prdel na pomyslnou cilovou rovinku. Nehledej v tom zadny tunning. Nitro je treba brat s rezervou i kdyz umi pekne pohnout kostrou. jednoduse je to jen doplnek.

Vzpominam si Libora jak rikal. "Vole to je jako kdyz jedes rychle a najdnou te neco kopne do prdeleobrovskou botou"

Za 15 tisic si sem tam nechat kopnout do prdlee urcite za to stoji. :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

A čistou náhodou se tlačítko zasekne a motor bude mít otevřené spalování jako u Henkelu :D já nevím plameny z výfuku a rozmazané boční okýnka ale tak určitě je to originalita :D a učinek si opravdu nedokážu představit protože u mých aut se zrychlení dostaví při jedničce do 20km/h (ford focus TDI a fabia HTP :D)
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od honzism@n »

Vzpominam si Libora jak rikal. "Vole to je jako kdyz jedes rychle a najdnou te neco kopne do prdeleobrovskou botou"






to je hezký :lol: :lol: :lol: :lol: pekná hláška
Naposledy upravil(a) honzism@n dne pon 12.03.2012, 21:33, celkem upraveno 1 x.
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Kup slehackou bombicku, sedni si do auta treba jen pred barakem a nastartuj, pak si napust obsah bombicky do puse a tak nejak to funguje.

Diky Liborovim kamosum mam elektorniku a ridim nitro pedalem, zadny tlacitko se nekona.

NItro zapnu prepinacem a teprve az seslapnu plyn na 90% tak elektonika pusti vstrikovani nitra. Pustim pedal nci se nedeje atd.

Je to bezpecnej system i kdyz vypalit do 4A celou flasu by byla asi prdel otwisted:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

nitro je prdel a ty ksichty řidičů závodníků v tdi když ve 180 začneš foukat a během 4-5s jsi na 240 tak to by stalo za to fotit. nikdo z nich už se tě předjet nepokusí :D
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

A teda přibližně kolik srandy dá jedna láhev ? jedno mrtvé tdi a konec ?
Odpovědět

Zpět na „Celica“