Mlhovky

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Dneska jsem chtěl udělat fotky konečně a všim jsem si, že jedna H3 mžourááá :shock: sice svítí, což je podivný, ale má dost :lol: No chinese noname jasný :lol: Je čas na další Cool Blue Osram (Ty mam i H4 a maximální spokojenost... 6 let šajněj... dokonalá kvalita Cool Orange asi nejsouuu :lol:

No jistěěěě (katalog Osram) celica PoP UP :inlove:
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

^ Hezka ocicka :D
Me vcera umrela H7 :( zitra zasunu Philips Xtreme Power :)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak pár fotek... ladí to delikátně :inlove: dneska snad vyměnim cool blue konečně... aby byly taky fotky s rožnutýma "golden eyes".
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

No mas to pekne nalesteny a ty mlhovky jsou sexy ;+)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

destab> no jo auto bylo zaprasený svinstvem z nebe... ten popílek... 5 zasranejch hadrů... a neleštim... jen naředěnej Clin ve spreji... ale jak voněla :-) jako 2 metry od auta vůně děvy co vyleze ze sprchy :lol: potvůrka :lol:
http://www.clin.cz ne jen na okna.... prostě tim vezmu všechno a je to :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Presne timhle sajrajtem (popilek) to mam priserne zasrany, ale nechce se mi do mycky, aby mi neurvali kridlo :(
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

jop... dokonce to bylo i nějaký mastný a dost lepkavý... fujtajxl... no myčky už neřešim cca přes rok... stačej mikretenový hadříky a ten modrej voňavej koncentrák... 8) ono se jí to líbí, když jí hladim ručně, potvoru, než ty kartáče... stejně ta voda v myčkách smrdí jak kanál :lol: a nikdy jí nevysušila... takže sem vyhodil 100,- a stejně sem musel sušit a hladit :lol:
navíc je to ekologický... já nevypustim kapičku chemikálie a ani kapku vody... do oběhu, 0 elektřiny... no holt krize :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

já si užívám jí mejt potvoru :( jenže ten lak mám už hodně špatnej a to se nesmyje ne jako tahle modrá ta vypadá jak nová :D ten lak je původní ???
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

uruem> původní je už jen kufr a křídlo + spodek haubny (ten je jak novej)... protože křídlo nešlo jaksi oddělat :-), tak jsem se na to vybod... časem vyměnim celej kufr i s křídlem, dawe má rezervaci 8) na jaře dostane novej LP blatník, aby už tam nebyl ten Xx opravovanej kit system... už je přichystanej u kamen... jinak dá se říct že jsem to nechal lakovat postupně... aby mě to ekonomicky nezničilo... tak jak bylo potřeba... v horizontu 2-3 let, lak je různě starej, ale sladil se perfektně, metla nestárne holt, a dá se pokračovat třeba po roce... protože modrý nevadí slunce.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

jakobych viděl další golden eyes.... true? or no? no... celica is only way... only name... fuck codes!
http://www.youtube.com/watch?v=lNEX2Rknnls
FT86 no-way, but CELICA only way... :lol: :lol: say it! remember THIS 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
radys03
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1184
Registrován: sob 26.04.2008, 19:56
Bydliště: Chrudimsko - východní čechy

Příspěvek od radys03 »

micron -> kdybys chtěl žlutý mlhovky do zásoby http://auto.bazos.cz/inzerat/13314331/s ... xxxxxx.php :lol:

už máš ty žluťásky odzkoušený?
aktuálně
Auris E18 TS - 1.6 valvematic
Corolla E11 4E-FE LPG
Peugeot 307 SW 1.6 LPG
Renault Trafic 1.9dci
EX - corsa B 1.2 33kW :lol:
EX - Avensis 2.0 VVT-i
EX - corolla E10 4A-FE
Ex - favorit 135L LPG
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Radys03> pán je sběratel :lol: multipack :-)
Jo už jsou vyzkoušený, na mokru je to fakt příjemný světlo, silnice se tolik neleskne, je taková pochcanější :-) no a hlavně to svítí nízko a do stran, což je to, co jsem potřeboval... normální lampy mi šajněj dost vysoko a ne tolik do stran... v mlze, opravdu silný mlze sem taky jel... tady nebylo vidět ani na 2 metry :-) když vypneš lampy, tak s mlhama vidíš báječně, dále
v případě sněhový bouře uvidim před autem vyjetý stopy a taky svodidla po straně... naprostá spokojenost.
(ještě je trošku pošteluju na šumavě... jedna svítí trošku níž než druhá... je tam regulátor sklonu, poladíme až nebudu tak línej :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Javor
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 12.11.2009, 06:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

taky sem přemýšlel co s mlhovkama jelikož sem sundaval nárazník a viděl sem jak byly chudinky zničený a bylo mi jich líto, tak si vysloužily pořádnou renovaci a výsledek parádní.. použil sem sadu na renovaci světel tak sem brousil, brousil a brousil, pak leštil, leštil a leštil :D zabralo to tak 2h práce ani sem nechtěl věřit takovému výsledku.. vrhnu se tak na všechny světla myslím že pak prokoukne :-) jestli to bude někoho zajímat tak klidně to hodím do nějakýho topicu o světlech..

zde je levá jen lehce přebroušená a vyleštěná pravá uplně původní
Obrázek

tady je výsledek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Celica 2.0GTi 5g zvaná vCelka
Odpovědět

Zpět na „Celica“