OPUŠTĚNÁ CELICA ST185

vše ohledně modelové řady Celica
sunrun
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: pon 07.06.2010, 17:10

Příspěvek od sunrun »

Jako samotného mě překvapilo, jak je zachovalá. I interiér, i když teď jak má vybité skla to s ním půjde rychle z kopce.
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

Kdo dokáže zjistit čí je? Pokud by ji majitel nechal dejme tomu za odvoz nebo nějaký drobný, tak jí beru klidně i bez TP :D
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No bejt v micronesii, tak se zejtra stavim v terranem a sadou šroubováků, klíčů a celej interier naházim do kufru a pak zasyslim do garáže :lol: A pak bych se podělil :lol: z exterieru... lišta kapoty, zástěrky, zadní lampy se středem a tradááá, kola bych tam nechal, nejsem hamoun :lol:

Hugo> majitel uletěl ufem... nechtěl totiž platit za šrotovný-eko likvidaci... těžko se přihlásí... navíc zahrádkáři by si nepřáli nic jinýho, než aby si to někdo odvez...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

micron píše:No bejt v micronesii, tak se zejtra stavim v terranem a sadou šroubováků, klíčů a celej interier naházim do kufru a pak zasyslim do garáže :lol: A pak bych se podělil :lol: z exterieru... lišta kapoty, zástěrky, zadní lampy se středem a tradááá, kola bych tam nechal, nejsem hamoun :lol:

Hugo> majitel uletěl ufem... nechtěl totiž platit za šrotovný-eko likvidaci... těžko se přihlásí... navíc zahrádkáři by si nepřáli nic jinýho, než aby si to někdo odvez...
copak to já bych to odvezl, ale nekradu auta :D jinak ten střed se světlama mám, a už jsem ti to několikrát řikal, že se mi to zbytečně válí doma a akorát to zabírá místo :D
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Hugo> já vim, že ho máš, vezmu si ho 8) rád, ale až budu spokojenej, a budu si chtít udělat radost...nepotřebuju ho, ale počítám s tim :lol: třeba až vyřešim to cukání v mrazu... to mi pije krev totiž :-)

Jinak tady u mě na parkovišti jsou cca 3 auta v podobným stavu... stojej bez značek cca 3-4 roky nehnutě... polepený policejníma nálepkama s podáním vysvětlení a pokutama... celý okno polepený :-) nikoho nejsou... třeba Renault Laguna... minulej tejden si někdo vzal i kola- Dezent... auto je otevřený a každej si může nabídnout dle libosti :lol: Prostě majitele nenajde nikdo a ty auta jen strašej a blokujou místo... všichni i policajti by byli vděčný každýmu, kdo by si tu lagunu odvez... ale bez kol to už bude složitější.... je to komedie :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Skoda ze v tom neni livesound...
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
kriz23
Navigátor
Příspěvky: 138
Registrován: stř 19.01.2011, 18:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kriz23 »

tak ji někdo postupně rozebírejte a posílejte díly poštou s fleku bych vzal el.antenu jestli je funkční :-) je škoda ji tam takhle nechat
IS200 Lex
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

a kde beriete tu istotu ze je opustena?
Obrázek
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

stenky píše:a kde beriete tu istotu ze je opustena?
kdybych tu jistotu měl, tak už stojí na zahradě :D
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
sunrun
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: pon 07.06.2010, 17:10

Příspěvek od sunrun »

Myslím, že fakt, že namá SPZ už alespoň půl roku, má rozbité skla,... mluví za jasný signál k tomu, aby se využila. Zkusím se poptat lidí co občas jsou v té zahrádkové kolonii, jestli o ní něco neví...
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

Možná je to čórka, někdo se projel a nechal to tam. Každopádně jestli to tam nechal majitel takhle půl roku tak je to hodný odtažení na díly ale divím se, že to stojí na kolech. V ostravě jsou kola to první co se bere, tam vám vyzují auto za bílýho dne před panelákem...
Uživatelský avatar
kandry
Řidič
Příspěvky: 235
Registrován: sob 29.01.2011, 22:33
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kandry »

ty kola by se mi šikly,kdyby se našel majitel a bylo to na ND tak si je zamlouvám :-)
Mitsubishi Galant 1.8 GLSi 85 Kw SOLD
Mitsubishi Galant 2.5 4WS 4WD 125Kw SOLD
Toyota Celica GT4 ST165 136 Kw NOW:-)
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

kandry píše:ty kola by se mi šikly,kdyby se našel majitel a bylo to na ND tak si je zamlouvám :-)
pucim ti boxera(odtahovku) kola ti necham ale nemam koule proto jet :lol:
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Odpovědět

Zpět na „Celica“