Toyota celica ts

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
tomasblaha
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: úte 03.11.2009, 15:02

Toyota celica ts

Příspěvek od tomasblaha »

Zdravim potřebuju se jen ujistit jdu rozhodně do ts akorat mi vrta hlavou to že jak se tu popsalo kupovat od roku 2003 ale to jsou nekřestanský prachy tak mam vmerku jednu myslim že o ni padla řeč tady je na sportovnich vozech cerna a to hlavni proc sem píšu koupim auto bud z čech nebo němec tak mam určitě si připravit cca 12 -15000 na předběžnou kontrolu stavu šroubu vaček chci se jen ujistit zda je tenhle muj postup spravnej pls poradte už mi z toho jebe a chci jí dík za utvrzení mé představy :roll:
Uživatelský avatar
Doohy
Navigátor
Příspěvky: 80
Registrován: pon 02.05.2011, 13:17

Příspěvek od Doohy »

na kontrolu šroubků nepotřebuješ takový nekřesťanský prachy , já to měl něco přes 1000, a to jen protože se jeden ustřihnutej šroubek zasekl v závitu a musel se 3 hodiny dolovat... platíš jen za práci, šroubky jsou za hubičku
ale pokud by byla chycená vačka, tak to ti těch 15k stačit nebude
tomasblaha
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: úte 03.11.2009, 15:02

Příspěvek od tomasblaha »

Doohy píše:na kontrolu šroubků nepotřebuješ takový nekřesťanský prachy , já to měl něco přes 1000, a to jen protože se jeden ustřihnutej šroubek zasekl v závitu a musel se 3 hodiny dolovat... platíš jen za práci, šroubky jsou za hubičku
ale pokud by byla chycená vačka, tak to ti těch 15k stačit nebude
jo to jo ja jen jestli radsi hned ject to skontrolovat at clovek vi na cem je a popripadě by dal prodavající cenu dolu když by to bylo už prd...
Uživatelský avatar
Doohy
Navigátor
Příspěvky: 80
Registrován: pon 02.05.2011, 13:17

Příspěvek od Doohy »

každopádně to zkontroluj jako jednu z prvních věcí
tomasblaha
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: úte 03.11.2009, 15:02

Příspěvek od tomasblaha »

Doohy píše:každopádně to zkontroluj jako jednu z prvních věcí
dobře díky a nevíte jestli majitel ty černý co je na sportovnich vozech to dělal nebo jestli je to ferovej chlapek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

no je tady odsud - nick cera , tak zkus projit jeho prispevky
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

tomasblaha píše:
dobře díky a nevíte jestli majitel ty černý co je na sportovnich vozech to dělal nebo jestli je to ferovej chlapek
jestli to dělal nevím, ale je to můj kamarád a je naprosto férovej a o autu ti řekne vše na rovinu.. co si pamatuju tak jezdila úžasně.. ale pokud se nemílim tak už je prodaná.. ono za ty peníze tam nemohla být dlouho :-D každopádně mu zkus zavolat a pokud ji ještě má, tak přeju hodně štěstí při koupi ;)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Odpovědět

Zpět na „Celica“