problém s pneu - bulka

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

problém s pneu - bulka

Příspěvek od martin.matess »

tak se mi stala nemilá věc, zakoupil jsem jeté ale fakt pěkné pneu 205/45, značka je tlustej panáček takže dobrá, ale co se stalo, po drahém nazutí a nafoukání jsem zjistil že z boku je na pneu menší bulka, je asi 3-4 cm v průměru , je na boku a vystouplá orpoti normálnímu boku pneu je asi o půl cm, a jak mi má intuice říká tak to znamená že pneu je v čudu že?? :/ foto dodám večer, díky za názory, podotýkám že to sou kola co by měly přijít na zadek na mr2 - tudíš bych nechtěl aby mi to ve 200km/h bouchlo.... všechny pneu s bulkama vyhazuju ale tahle je malá, no nevím no asi jsem vyhodil peníze, foto postnu večer
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Hoj@n
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: sob 02.07.2011, 20:02
Bydliště: Zábřeh na Moravě / Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hoj@n »

Rozhodně bych s tím nejezdil, stalo se mi něco podobného na protektorech na Peugeotu a nejen, že je to i nepříjemné při jízdě, tak je tam i to riziko bouchnutí. Osobně bych zajel do pneuservisu a poradil bych se tam s nima... Ale myslím si, že asi bude na vyhození...
Toyota Celica 6G, 1.8 7A-FE - "NATÁLKA"
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

vyhodit ihned , to je moje rada :D mam tu taky takove pneu - skoro nove zimni michelin 2 kusy :(
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

zde foto Obrázek
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Vladas
Navigátor
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20.05.2008, 19:25
Bydliště: kousek od Plzně (stříbro)

Příspěvek od Vladas »

to byl asi ten důvod, proč je předchozí majitel vyzul. Bohužel většinou to tak bývá, většinou nikdo nevyzouvá pneu když mají ještě spoustu masa jen tak, že by je omrzel vzorek :D taky se mi jednou poved podobnej kšeft a jako kaskadér sem na tom asi 2 měsíce jezdil. S odstupem času si ale řikam že je to šetření na nepravým místě :D
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2277
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

Bych ji dal na poháněnou nápravu s další gumou na dojetí a po chvíli blbnutí na nějakým bezpečným místě bych se koukal po nové.
Holomek!
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Matesu presne takovouhle bulku jsem si udelal na prednim levem po najeti ve stokilometrove rychlosti do diry na rychlostce mezi Moravskou Trebovou a Mohelnici! Bylo to uz vecer za tmy a rana jako prase az sem si myslel ze mi to snad urve kolo...sem zastavil abych to ukouknul, ale nic jsem nenasel takze jsem v klidu dojel domu (100km) a pak jeste dalsich 200km do Brna a az pak jsem si te boule vsimnul... verdikt jasny, prorazena bocnice a guma sla hned dolu a navic to byly rok stare zimaky Goodyear UG7+ a nemusim ti rikat cenu, zamrzela... :evil:

A jak rika Micron, na gumach se nevyplati setrit! A troufam si tvrdit, ze mit nejake suntovnejsi, tak ji mam na miste deravou... :)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

jo jo, je dole, nechám ji na případné gumovačky jak je tu psáno, už jsem nazul nové bridgestony :D , takže předek aji zadek mám a budu mít nové pneu, přeci jen si pak člověk při 220km/h je jistější, a mě bylo hned jasné že guma je ko, jen mne zajímaly názory, byl to průzum :) já už takhle musel vyhodit 2x dunlop 205/50 15 s 6mm vzorkem :( to mne taky mrzelo :(
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Odpovědět

Zpět na „Celica“