Nejhezčí generace celici - hlasování

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět

Tak, která generace ??

1.gen - coupé
12
5%
1.gen - liftback
5
2%
2.gen
1
0%
3.gen
2
1%
4.gen
14
6%
5.gen
39
15%
5.gen - CS
37
15%
6.gen
49
19%
6.gen GT-4
42
17%
7.gen
51
20%
 
Celkem hlasů: 252

Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

Andrey píše:Vubec nechapu jak nekoho mohlo napadnout zalozit takovy flame war topic jako toto .... Ja vam reknu jaka celica je nejlepsi... je to Mitsubishi Evo 7 nebo Mustang Shelby ci Saleem .... Jedine co me prekvapuje je hazeni spiny na sedmicky ze zacatku tohodle topicu. Vypada jak pomlouvani 2 brnaku prahy pred prazakem ... no kazdopadne je k smichu jak jste se toho chytli... Ok mam petku tak ju vychvalim Ok mam sestku tak ji vychvalim Ok mam 7mu tak ji vychvalim.... Ale proste nebudu pomlouvat neco o cem vubec nic nevim nebo sem v tom nejel....
Ta sila toho vvti motoru v celde je dostatecna krvava japonska pila na ceske silnice.... mohl by akorat byt o trochu silnejsi na dalnici ... ;-)
nemyslím že tu došlo k nějakým " pomluvám" nebo bych si to musel znovu pročíst... a jsou tu i tací co měli poněkud více generací.. třeba i já.. ale sedma mě prostě neláká protože designově je sice krásná to ano ale už to není ono :) to je celé :)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Andrey
Navigátor
Příspěvky: 108
Registrován: ned 07.10.2007, 22:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrey »

Sam si rekl ze 7gen je celica tak akorat jmenem.... No na to bych taky reagoval... ale nebudu tohle flame tema krmit :-)
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

Andrey píše:Sam si rekl ze 7gen je celica tak akorat jmenem.... No na to bych taky reagoval... ale nebudu tohle flame tema krmit :-)
to ale rozhodně není urážlivě myšleno... ale je to pravda.. tvarově už to s původními generacemi nemá nic společného... je to takový hodně pekný focus zepředu... a zezadu takový futuristický stroj... prostě rozpláclá kulatá celica už to není... leda že bi soudruzi v jpn hleděli na 3 generaci a podle ní něco ladily
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Pavel Slepecky
Navigátor
Příspěvky: 92
Registrován: úte 15.09.2009, 09:48
Bydliště: Zubate zaby Bruntal

7g

Příspěvek od Pavel Slepecky »

martin.matess píše:
Andrey píše:Sam si rekl ze 7gen je celica tak akorat jmenem.... No na to bych taky reagoval... ale nebudu tohle flame tema krmit :-)
to ale rozhodně není urážlivě myšleno... ale je to pravda.. tvarově už to s původními generacemi nemá nic společného... je to takový hodně pekný focus zepředu... a zezadu takový futuristický stroj... prostě rozpláclá kulatá celica už to není... leda že bi soudruzi v jpn hleděli na 3 generaci a podle ní něco ladily
V garazi me stoji 6g GT a ridil sem 4g, 5g i 7g takze mam co porovnavat..uz v zhledove jak je tady po pravde psano 7g. je pekna me osobne se taky zamlouva, ale nema nic spolecneho z predchozima g., jen ten napis Celica...myslim ze to neni pomlouvani, ale pravda..me se nejvic libi karoserie 1g a vlastnim jinou
s kterou sem nadmerne spokojen, Boze diky za ni!
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Hmmm...koukám na ty žabomyší války a je mi do smíchu,nebo do pláče?!

Přece každá generace má svoje nee?!?! A nebudu za každou cenu prosazovat tu co zrovna vlastním :oha: :oha:

Třeba já bych rád vlastnil všechny generace
8)

Až doladím 7ku,tak určitě chci 6ku a 5ku,no a když mě manželka nevykope i s nima,tak se uvidí dál :?: :!: ..a sestupnou tendencí budu mít všechny a pak můžu v klidu odejít do věčných lovišť.

CELICA FOREVER :alian:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

sutech> no ze 7g se mi líbí hlavně volant, musel by bejt bez kill-bagu, nemam rád kamikaze :lol: ne ten volant je fakt designově perfektní... podobnej jako na 5g... ale muj volant na 5g je jako novej, bez známky ohmatávání prasatama---- takže stejně asi nemám zájem :lol: 3SGE yamaha rulezzzz :lol:
si tak rejpnu hihihihi ps: aspoň si tam dejte ty křídla 7mičky když už na vás tak šetřili, že vám je nedali(y)--- ti klucí nebo ty křídla? no chyba v českým jazyce... gratis---- všechny celicy 4+5+6+7 g bez decentního křídla jsou u mě nedodělaný.... ty decentní křídla tam prostě bejt musej, jinak je to zvláště u 5g/7g strašný 8) u6g to neni zas tak strašný když tam neni.... ale u 5+7g bez křídla? Prostě tam chybí a to fest
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

hlasuji pro 7gen, jednak ji vlastnim a jednak me i bez kridla prirostla k srdci, puvodne jsem chtel nechat kridlo dodelat, ale dneska uz jsem opacneho nazoru, asi lidi co maji a vyuzivaji, tak si na to zvyknou a uz neradi meni.. podle me ma 7 bez kridla sice vetsi opticky prdel, ale alespon je holku za co poplacat :lol:
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
blueface
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 23.09.2010, 13:18
Bydliště: Nový Knín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blueface »

Zdravim vsechny a hlasuju pro sestku, uz jenom proto, ze na ni posledni mesic a pul koukam z okna :lol:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

Hodím to sem, ať to nepřekáží :)

Nevím, jestli jste si toho všimli

http://www.autorevue.cz/toyota-celica-- ... y-64x-foto
Celica AT200 + LPG
Odpovědět

Zpět na „Celica“