Kam určitě ne - Emil Frey Praha 5

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Odpovědět
Uživatelský avatar
salome
Navigátor
Příspěvky: 106
Registrován: ned 22.05.2011, 01:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kam určitě ne - Emil Frey Praha 5

Příspěvek od salome »

Tak dobře mi spravili auto po menší nehodě že se po pár set km ukázalo, že v novém chladiči není voda a motor je uvařený. Reklamaci neuznali, prý se to stává a s opravou to nesouvisí.
Taky jsem vyzkoušela Lowmana ve Zličíně, ukázku jejich práce s cenou a další detaily jsou v sekci Yaris, téma uvařený motor.
Je to tady v Praze bída a chtělo by to najít někoho kdo rozumí Toyotám a má rozumné ceny, autorizace neznamená nic.
Uživatelský avatar
dave456
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 11.01.2011, 21:29

Re: Kam určitě ne - Emil Frey Praha 5

Příspěvek od dave456 »

salome píše:Tak dobře mi spravili auto po menší nehodě že se po pár set km ukázalo, že v novém chladiči není voda a motor je uvařený. Reklamaci neuznali, prý se to stává a s opravou to nesouvisí.
Taky jsem vyzkoušela Lowmana ve Zličíně, ukázku jejich práce s cenou a další detaily jsou v sekci Yaris, téma uvařený motor.
Je to tady v Praze bída a chtělo by to najít někoho kdo rozumí Toyotám a má rozumné ceny, autorizace neznamená nic.
no to je teda síla, prošel jsem to a je to hnus fialový. Já bych asi na začátku (teď už je asi pozdě) nainvestoval do právníka, a on by řek, jestli má cenu dělat ten posudek nebo ne. Ti hajzlové počítají s tím, že lidi na to kašlou (podvědomě si myslí, že to je drahé, a co není že...), a to je chyba. Ona ta hodinová konzultace s právníkem se ve výměně motoru určitě ztratí.
No alespoň to šířit a ochránit další před takovými "umělci".
Avensis 2.0 D-4D, 93 kW, kombi
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“