Rozborka palubovky na ST18x

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Rozborka palubovky na ST18x

Příspěvek od X_Mave »

Lidickove ... nemate nekdo prosim nejaky obrazky kde je jakej sroub a tak? nejak mi to nepasovalo a trosku rezonovalo, kdyz hralo radio ... tak jsem si vsim, ze mi to nejak nesedi nad pristrojema ... par sroubu jsem oddelal, napasoval to tam a co cert nechtel, vyskocilo to uplne nalevo u vetraku ... a nemuzu to tam narvat ani za boha ... tudiz to budu muset rozebrat cely, ale nerad bych to delal uplne naslepo ;-) ... predem dik za jakoukoli pomoc.
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Jo, tohle dělá ve fabrice ten robot.... viděl jsem to v nějakým dokumentu. Mechanická ruka vsune kompletní palubovku do auta, vyjede dvacet šroubováků a zašroubuje dvacet šroubů a je to... za pět vteřin hotový.... 8) Ale ručně ne, to Ti přeju hodně štěstí! :)
Uživatelský avatar
CS
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pon 30.08.2004, 12:12
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CS »

JA SOM TO UZ MAL KOMPLET 2X DOLE A BEZ SCHEMY.... NAJLEPSIE JE TO CELE ZHODIT VYTESNIT A NAHODIT NANOVO.... SCHEMU SROUBU NEMAM, ALE MOZNO MAM ALE NEMAM CHILTONA PRI SEBE KED SA K TOMU DOSTANEM OKOPCIM A POSLEM. KED TO CHCES ROBIT BEZ SCHEMY....

S PODNE PLASTY + TUNEL.....NO PROBLEM ALE POZOR NA PLAST OKOLO RADIA JE NACVAKNUTY NA DVOCH KOLIKOCH AJ HORE (VELA AUT TO MA ULOMENY)

PLAST NA PALUBOVKE (TEN S KURENIM)... TREBA ODISTIT TIAHLA KURENIA . JEDEN DOLE NALAVO V STREDE (ZACIATOK TUNELA- PRI rj) DRUHY V MOTOROVOM PRIESTORE POD CELNYM SKLOM.

BUDIKY PAR SROUBU ....VYTAHNOUT STEKRY.....

SAMOTNA PALUBOVKA... NEKOLIK SROUBU . NAPRAVO A NALEVO DOLE.... A NEJAKE VO VNUTRY O NOSNU TYC PALUBOVKY...
PALUBOVKA JE NACVAKNUTA ASI NA DVOCH KOLIKOCH....KED SU VSETKY SROUBY VENKU STACI VYTAHNOUT PALUBOVKU Z VODICICH KOLIKU ...

JE TO TAK ZHRUBA, DELAL JSEM TO PRED ROKEM
CELICA ST205 GTfour TURBO 4WD
Ex CELICA ST205 GTfour WRC TURBO 4WD
CELICA ST185RC Carlos Sainz TURBO 4WD
HILUX DC
INFINITI FX
...
Sokolík
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: úte 31.08.2004, 20:40
Bydliště: Byšice

Příspěvek od Sokolík »

Podívej se na stránky www.radcastro.com/projects/ či tak nějak. Fajn týpek tam má návody na různé opravy a vylepšení své celici. Je to anglicky ale má to dost fotek a něco o palubovce tam určitě najdeš. Já plánuji na příští léto změnu podsvícení (modré+červené) a nástřik na bílo. Pokud se mi to auto do té doby nerozpadne. Snad to vyjde.
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

CS moc dik ... pokud bys nasel nejakej ten obrazek, budu moc vdecnej .... Sokolikovi taky dik, ale tu stranku znam a ten tam ma rozebrany vsechno, co ja nepotrebuju ... tu hlavni cast palubky jaksi ne :-(
Uživatelský avatar
CS
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pon 30.08.2004, 12:12
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CS »

CELICA ST205 GTfour TURBO 4WD
Ex CELICA ST205 GTfour WRC TURBO 4WD
CELICA ST185RC Carlos Sainz TURBO 4WD
HILUX DC
INFINITI FX
...
Odpovědět

Zpět na „Celica“