Celica 1.6 elektrika

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Celica 1.6 elektrika

Příspěvek od Maiky »

Zdravím :)... koupil jsem si celdu na renovaci, ale byl tam problém s elektrikou, protože předchozí majitel se v tom povrtal a prostě to *****... když jsem vše zapojil tak, jak to má být, tak jsem se zasekl u rozdělovače... co se týče elektriky,tak naprosto vše funguje, ale nechce chytnout... už jsem zkontroloval a zkusil fakt všechno... benzín tam teče, ale nehází jiskru... zkusil jsem jiný svíčk, jiný kabely, proměřil jsem proudy do rozdělovače, očistil palec a kontakty na víku rozdělovače, ale pořád nic... už se mi to sice porařilo nastartovat, ale jen jednou... občas prostě jiskru hodí a občas ne =/... přes kondík proud jde,ale nevím, jestli má jít hned do palce, když je klíček v poloze, před samotným startováním, ale v tuhle chvíli tam nejde a když to protočím bez krytu rozdělovače a mám měřák na kontaktu k palci,tak tam nic nejde... nevíte někdo, co by to mohlo být? přemýšlel jsem nad cífkou, ale před investicí jsem se chtěl poradit... díky za názory =)
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

No úvodem bych asi kouknul jestli bliká ecu nějakou chybu. Viděl bych to na nefunkční čidlo polohy 1 válce.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

tak teď nevím co myslíš... ecu? a kdyby to bylo tohle, dá se to nějak řešit?...
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

Jo takle... a kde by to mělo blikat? ničeho jsem si nevšimnul...
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

O tomhle jsem někde četl,ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost... zkusím to a dám vědět 8)... jen doufám, že nebude vadit, že nebude zahřátej motor.... díky za rady :)
Uživatelský avatar
vendys
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 09.11.2006, 00:48
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendys »

Maiky píše:O tomhle jsem někde četl,ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost... zkusím to a dám vědět 8)... jen doufám, že nebude vadit, že nebude zahřátej motor.... díky za rady :)
Že není zahřátej motor vadit nebude, ale nejspíš to vybliká kód odpovídající chybnému snímači teploty, takže ten samozřejmě ignoruj.
Když vytáhneš prostřední kabel z rozdělovače, podržíš ho někde 1 cm od kostry a zkusíš nastartovat tak se stane co? Měli by přeskakovat hezky pravidelně jiskry, pokud ne, tak zbývá už jenom cívka nebo ten snímač polohy motoru jak psal libor12.
PS (takové malé rýpnutí) ty máš tak rychlej měřák a na vysoké napětí, že s ním můžeš měřit na sekundáru cívky?
Toyota Celica 6.gen (ST202), 3S-GE 125kW
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

Jasné, tak to zkusím... no, tady je jinej přívod do rozdělovače... u týhle 1.6 není prostřední kabel, ale několik malejch kabílků vede do boku rozdělovače...... mm, tak teď nevím o čem to mluvíš :D, myslel jsem, že když obyč měřákem změřím, jestli jde něco na palec, když startuju, tak že to ukáže, ale asi teda ne viď :D.
A kdyby to byl ten snímač polohy motoru, jak se to dá řešit?a kolik to stojí?...
Díky za rady :)
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Nejdřív udělej tu diagnostiku podle uvedeného návodu ať mužem postoupit dál co jak opravit vyměnit.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

Tak diagnostiku jsem udělal a nic... 100% vím, že ta kontrolka svítí, ale při diagnostice ani neblikla. Nějaké nápady? :(
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Takže si to shrnem. Po zapnutí kličku ti svítí kontrolka motoru? Ty propojís v diagnostickém konektoru odpovídající piny a po zapnutí kličku se kontrolka motoru nerozsvítí vůbec? Kdyby tam nebyla žádná chyba tak by blikala v půlsekundovém intervalu. Udělal jsi vše opravdu správně?? Nápis nám jak jsi to provedl?
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

Udělal jsem to podle návodu... klíček do polohy ON, spojil jsem konektory a kontrolka nebliká... zkoušel jsem to několikrát a nic.
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

(nebudu se do diskuse dále plést když to vede Libor12 - akorát bych udělal zmatek :), mám ale podezření že to dotyčný zapojil špatně proto přikládám real foto jak to zapojit)

Obrázek
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

Takle jsem to propojil...
A málem bych zapomněl... pod volantem z hlavního svazku je odštípnuto několik drátů, který by měly vést do takové modré malé krabičky, u druhý celicy to tak mám... je na ní napsáno retractor control. Nevíte k čemu to je?
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Maiky píše:Takle jsem to propojil...
A málem bych zapomněl... pod volantem z hlavního svazku je odštípnuto několik drátů, který by měly vést do takové modré malé krabičky, u druhý celicy to tak mám... je na ní napsáno retractor control. Nevíte k čemu to je?
Retractor je myslím vyklápění světel.
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Odpovědět

Zpět na „Celica“