papíry celica 1,6 asi GTI r.v. 1988 ???

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
fisho
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: ned 05.06.2011, 20:31

papíry celica 1,6 asi GTI r.v. 1988 ???

Příspěvek od fisho »

Ahojky dostala se mi do ruky toyota celica tak tímto Vás všechny tady na foru zdravím... ale bohužel je bez papírů... byla prej cca před deseti rokama přitažená z německa a od tý doby stála.... v sobotu sem si pro ni jel nevěděl semd čeho jdu.. ale je krásným stavu sice má nějaké ty mouchy v elektrice.. ale kastle je super .. nevyrezla nic a proto scháním jestli někdo nemá doma nějaký papíry se štítkama :)
fisho
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: ned 05.06.2011, 20:31

Příspěvek od fisho »

to nikdo nema?? nebo nejakou za par korun????
Uživatelský avatar
Salceer
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: sob 21.08.2010, 23:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salceer »

Ahoj mám celou 1.6 na prodej i s papírama. Myslím že na ND by byla užitečná.. motor tahá neuvěřitelně.. Než jsem auto kupoval tak byla bouraná na zadek... a je to vyklepané a vytmelené.... okem nic nepoznáš. Jestli by jsi měl zájem tak mi napiš SZ a můžeme se dohodnout.. Jinak je plně pojízdná..
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1796
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: papíry celica 1,6 asi GTI r.v. 1988 ???

Příspěvek od ArnieGT »

fisho píše:Ahojky dostala se mi do ruky toyota celica tak tímto Vás všechny tady na foru zdravím... ale bohužel je bez papírů... byla prej cca před deseti rokama přitažená z německa a od tý doby stála.... v sobotu sem si pro ni jel nevěděl semd čeho jdu.. ale je krásným stavu sice má nějaké ty mouchy v elektrice.. ale kastle je super .. nevyrezla nic a proto scháním jestli někdo nemá doma nějaký papíry se štítkama :)
10 roků stála no to bude teda vypdat ten podvozek,.... :roll: To jsi ji dostal zadarmo?....pak bych to asi pochopil,... :wink:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
fisho
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: ned 05.06.2011, 20:31

Příspěvek od fisho »

mno dalo by xse to mozna i tak nejak rict ..... ale uz na to kaslu akorat ji zacinam rozebirat je to skoda neni vubec zrezla ale kdyby nekdo potreboval nejaky dily pisnete....
Odpovědět

Zpět na „Celica“