Sleva v e-shopu www.originalniautodily.cz

seznam slev pro TOYOTA Klub
Zamčeno
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Sleva v e-shopu www.originalniautodily.cz

Příspěvek od aczasa »

Ahoj všem.

Dojednal jsem s majitelem slevu pro členy Toyotaklubu na www.originalniautodily.cz . Sleva pro díly dodané "pomalu" je 20% z oficiálního ceníku Toyota. Sleva pro díly "narychlo" je jen 15%.

Pokud nenajde e-shop díl dle kódu toyota, prosím napište si o cenu přes e-mail shopu. Díl seženou a dodají.

Jen bych chtěl upozornit, že se jedná o zcela originální díly s logem toyota a kvalitou toyota a vším toyota, takže i přez slevu jsou "toyota" drahé.

Štěpán
Back in Czech.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Protože křečkuju... tak sem se tam díval... hodně dílů vůbec neni dekodovaných a cena je neznámá... zkoušel jsem. Některý maj opravdu vtipný ceny... jako např lišta na kapotu za 5.000,- 75770-20080 no komisch

ale např carbon lišta mezi světlama- velice známá... stojí 2.000,- 53111-20650
Tam neni ještě ta sleva 20%? žeeeee

sice jí mam v pohodě, ale v perfektním stavu by časem bodla... a ta co mam by zaplula pod postel "na odpočinek" :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Jo, je tam málo vylistovanejch dílů - proto je třeba poptat emajlem. :-) Jinak tam není těch twenty per cent.... Takže je třeba si říct o cenu a dopsat mě nebo toyotaklub jako referenci. :-)))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No tak za 1600,- ta lišta tak to už fakt ujde... :wink: to je cena do pranice.

Kdybych to věděl dřív, tak si objednám tu radličku- držák spz tady... zrovna tam chybí ta cena. Já platil 1000,- děěěěsný za kus plastíku

Ještě chci ten kastlík nad/pod radio vyklápěcí... u toy stojí 1100,- to je taky šlupka... :lol: to je dražší než radio :lol:

svým způsobem mě ta cenová politika japonských dílů fascinuje... auta ztrácej hodnotu strmým pádem do propasti- jak nový tak jetý, ale díly si přemrštěnou a absolutně neodpovídající nekonkurenční cenu držej??!! to je logika :roll:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

micron píše:No tak za 1600,- ta lišta tak to už fakt ujde... :wink: to je cena do pranice.

Kdybych to věděl dřív, tak si objednám tu radličku- držák spz tady... zrovna tam chybí ta cena. Já platil 1000,- děěěěsný za kus plastíku

Ještě chci ten kastlík nad/pod radio vyklápěcí... u toy stojí 1100,- to je taky šlupka... :lol: to je dražší než radio :lol:

svým způsobem mě ta cenová politika japonských dílů fascinuje... auta ztrácej hodnotu strmým pádem do propasti- jak nový tak jetý, ale díly si přemrštěnou a absolutně neodpovídající nekonkurenční cenu držej??!! to je logika :roll:
tak ja teda nemam s cenama nahradnich dilu pro ostatny typy vozu toyota zkusenost, ale specialne pro celicu je to dle me tim ze auta se sem offiko nedovazela a navic se auta uz dal nevyrabeji takze drzet sklad nahradnich dilu pro "par" lidi se musi odrazit i na cene. Treba Na oktavku 10 let starou sezenes vse, ale je to tim ze jich tu jezdi jak sr*cek a po svete taky,navic plne vrakace, kdezto celic tolik asi nejezdi :( sry za OT
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

tim to neni 8) absolutně nezáleží na konkrétním typu auta a množství co jich jezdí... ty ceny jsou absurdní u všech japonských značek a u všech dealerů. No alespoň že to jde takhle už... konečně podpultově s vynecháním pažroutů-řetězců a přehnaných provizí :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

tak sleva je celkem dobra - trubka k nadrzi v toj 5400,- , tady se vejdu pod 4000,- s dopravou
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Zamčeno

Zpět na „Slevy pro TOYOTA Klub“