9palcový kola na 6tku 7afe??- r17 nebo r15 na GT?

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
elviiis
Manager Týmu
Příspěvky: 397
Registrován: čtv 07.06.2007, 09:02
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

ja budu tez davat na zadek 25mm podlozky... je to nouzovka sirsi uz bych nedaval ale nebojim se ze by se rozleteli spis dostava naprava vic naprdel...
Carlos Sainz limited 2468/5000
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

biscuit píše:a gabko, proc nejsou vystaveny v sekci kola+pneu - bazar?! ;)
ja neviem :-D dam to tam.
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
miguellito
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: sob 12.07.2008, 07:47

Příspěvek od miguellito »

caf matesu :-D ja te gumy este stale mam myslim ze tuto sezonu ich dorazim,no tie borbety som koli fizlom musel predat ale vtedy to auto vyzeralo najlepsie,teraz ich mam obute na 7 kach diskoch a su trochu do "V" chcelo by to na tie 225 ky asi tak 8 ky disky len take sa tazko zhanali ,a na tyhc 9 kach to bolo fakt Acko ja das,ono to na tych foto moc nevidno ale ked si hladel na tie gumy zvrchu tak ... :-D sedi to s nimi jak blazen ,ide to jak tank,brzdenie sa mi zdalo rovnake,a co co sa tyka brzdenia smykom tak to sa neda s ostatnymi porovnat-kedze ta moje nema abs-tak siroke gumy mi pri brzdeni viac krat pomohli-,inak na akceleracii to citit dost,a aj ked s arozbiehas z miesta-ono hej prehrabnut to prehrabne aj so sirokymi,lenze ked to chytne tak to taha pomaly,no a inak dotrepat sa s tymi kolesami na cca 200 km-h tak to je cela vecnost,s tymito zimnymi to taha aj po 200 este slusne a citit ze este by to v poho slo aj dalej len gumy su do 180 :-D ...ale tie gumy nemali chybu-fakt ani v 140-150 ziadny aquaplaning,len inak tie gumy mali moc tvrde okraje fakt zavodaky-a pri jazde do zatacky sa tie gumy sice vobec nedeformovali ,ale akonahle bol v zatacke strk po zime a skvara ,tak taketo gumy su o hubu-lebo su strasne tvrde a ides po nich jak janosik po hrachu...do boku a do pi.. ale ked je zohriaty asfalt a sucha cesta tak su to pecky-preto ich nazujem aj tuto jar... nemusim byt dragster-hlavbvne ze to bude drzat v serpentinach...
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

miguellito píše:caf matesu :-D ja te gumy este stale mam myslim ze tuto sezonu ich dorazim,no tie borbety som koli fizlom musel predat ale vtedy to auto vyzeralo najlepsie,teraz ich mam obute na 7 kach diskoch a su trochu do "V" chcelo by to na tie 225 ky asi tak 8 ky disky len take sa tazko zhanali ,a na tyhc 9 kach to bolo fakt Acko ja das,ono to na tych foto moc nevidno ale ked si hladel na tie gumy zvrchu tak ... :-D sedi to s nimi jak blazen ,ide to jak tank,brzdenie sa mi zdalo rovnake,a co co sa tyka brzdenia smykom tak to sa neda s ostatnymi porovnat-kedze ta moje nema abs-tak siroke gumy mi pri brzdeni viac krat pomohli-,inak na akceleracii to citit dost,a aj ked s arozbiehas z miesta-ono hej prehrabnut to prehrabne aj so sirokymi,lenze ked to chytne tak to taha pomaly,no a inak dotrepat sa s tymi kolesami na cca 200 km-h tak to je cela vecnost,s tymito zimnymi to taha aj po 200 este slusne a citit ze este by to v poho slo aj dalej len gumy su do 180 :-D ...ale tie gumy nemali chybu-fakt ani v 140-150 ziadny aquaplaning,len inak tie gumy mali moc tvrde okraje fakt zavodaky-a pri jazde do zatacky sa tie gumy sice vobec nedeformovali ,ale akonahle bol v zatacke strk po zime a skvara ,tak taketo gumy su o hubu-lebo su strasne tvrde a ides po nich jak janosik po hrachu...do boku a do pi.. ale ked je zohriaty asfalt a sucha cesta tak su to pecky-preto ich nazujem aj tuto jar... nemusim byt dragster-hlavbvne ze to bude drzat v serpentinach...

ono totiž na těch kolech co říkáš právě na těch salámech jsem měl supr pneu a nejvíc cool na nich bylo že to byly runflaty čily ani prázdná se ti nezbořila a mohl si nouzově dojet:) mají to tak řešené třeba bmw, jinak jak píšeš akcelerace byla horší to jo ale jinak to sedělo dobře ale už bych tato kola nepoužíval vypadalo to uplně exclusivně ale faktj jen vzhled, no :( jinak na těch 14tkach origo kolech jsem jel dle tacho po dálnici 250+ a navigace povidala něco o 240km, takže sice sem přetáhl limit pneu ale celica byla na hranici červeného ani se nepřetočila a jak píšeš i to zrychlení po 200km/h bylo pružné, když jsem zkoušel ael takhle mou 6tku tak to je ještě zase uplně jiný kafe :) ale mohu jen dodat že jsem rád že se mi o ni staráš protože ta žžlutá 5g to byla moje neskutečná srdcovka a furt na ní v dobrém vzpomínám a právě ona rozhodla o tom že celica bude u mě na zahradě furt nějaká muset stát :) jsem do těch aut blázen :wink:
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
stefancelicaT20
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: pát 11.09.2009, 18:27
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od stefancelicaT20 »

Ktory vyrocovia (znacky)vyrabaju lahke a kvalitne zliatinove disky? Skor vyrabali, aby som sa vedel v inzeratoch zamerat na konkretnych vyrobcou a hlavne aka je vaha takychto diskov, klasicke napr. moje Dezent F maju cca 8kg ja by som chcel aspon disk min. pod 5kg. Mozu byt stare, skarede, poskriabane hlavne nech su "16" a LAHKE ;)


napr: http://www.autobazar.eu/sk/16-bbs-rx2-5 ... 77179.html
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

skoro kazdej lepsi vyrobce vyrabi lehky zavodni kola ale necha si je zaplatit , Enkei , Volk , Rays , Advan , OZ a vsechny ostatni , pod 5 kilo byvaji 14 palcu, u 16 bych rekl ze to bude uz vic
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
stefancelicaT20
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: pát 11.09.2009, 18:27
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od stefancelicaT20 »

Pavo.B. píše:skoro kazdej lepsi vyrobce vyrabi lehky zavodni kola ale necha si je zaplatit , Enkei , Volk , Rays , Advan , OZ a vsechny ostatni , pod 5 kilo byvaji 14 palcu, u 16 bych rekl ze to bude uz vic
To znamena ze vyrobcovia nerobia "16" disky pod 5 kg? Podla mna by sa dal vyrobit aj 2kg disk a mal by "18" jasne ze by bol drahy ako svina ale myslel som ze take BBS disky co niekedy stali aj 60000czk(boli vo vahe cca od 4.4 kg-6kg) a niekto ku nim prisiel po rokoch za par supov a teraz ich predava lebo si kupil ine auto a nepasuju mu tam, da ich na predaj za cenu hociakych inych...

kamarat predaval tusim mangelsy ked uz ich kupec zaplatil priznal sa mu ze v UK za nich chcu 42 000 on mu ich predal za 8000 :lol:
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

no ja nerikam , ale tech opravdu lehkych bude poskrovnu , ono cim vetsi vzdalenost od stredu tim vic namahany - tim vetsi vaha a taky jsou samozrejme vetsi , ale sehnat tyhle kola je kumst , zkus najit inzerat dole v kolech od Tadeeskyho nebo jak se pise jestli by ti nejaky 16 nenasel
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Petan-7g
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: ned 26.09.2010, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petan-7g »

Mno ja na svoji sedmicku sehnal kola z Porsche, predek 225/18 a zadek 275/18, ted se delaji podlozky, tak jsem zvedavej, jestli se budou vytahovat vzadu lemy :-)))
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

275/18 - ted uz jen sehnat elektromotory z Priuse aby melo co s tim tocit :)
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Petan-7g píše:Mno ja na svoji sedmicku sehnal kola z Porsche, predek 225/18 a zadek 275/18, ted se delaji podlozky, tak jsem zvedavej, jestli se budou vytahovat vzadu lemy :-)))
To si děláš prdel?? :D :shock: To je neuvěřitelný,che..Koukám,že s pasažérama už asi nepočítáš,pač s toudle gumotechnou se to nemůže rozjet nikdy :D :D Ale určitě jsem zvědavej jak to bude vypadat,tak zda ti to vyjde a někdo tam to kolo vysadí,tak hoď foto :D :D
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

www.braid.cz kované magneziove 16palců něco kolem 3.7kg. Problém je že zatížení smí být pouze 600kg náprava a to budes mít co dělat u gt.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

alebo kukni tutok http://toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=14631
robia lahke a dobre kolesa hlavne seria race pro. hmotnosti teba pogooglit ale 16" pod 4kg necakaj, to je divocina. Ak by som chel pomer cena, hmotnost, vzhlad tak by som bral 15" Race Pro 1.2
Casom by som volake TD disky poriesil aj ja mozno
Obrázek
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Petan-7g píše:Mno ja na svoji sedmicku sehnal kola z Porsche, predek 225/18 a zadek 275/18, ted se delaji podlozky, tak jsem zvedavej, jestli se budou vytahovat vzadu lemy :-)))
pak sem dej fotky :D
ale s tak obrovskýma kolama to bude chtít něco udělat s výkonem :wink:
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
stefancelicaT20
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: pát 11.09.2009, 18:27
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od stefancelicaT20 »

libor12 píše:www.braid.cz kované magneziove 16palců něco kolem 3.7kg. Problém je že zatížení smí být pouze 600kg náprava a to budes mít co dělat u gt.
3.7kg by bola super vaha, ale stacilo by aj 4.5kg :) Ked je zatazenie 600kg na napravu tento disk je stavany na zataz 300kg?


moje disky Dezent F vazia cca 9.3kg http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php? ... 4c3ea21a8e ideal by bola vaha 6kg :) takze tie OZ Ultralegera 6.46 by boli akurat podla mojich predstav cena celkom normalna http://www.rusmich-tuning.cz/OZ/Al-disk ... g6540.html


nakoniec sa asi uskromnim aj s 3 kg Dufam ze ich aj pocitim pri akceleracii a brzdeni :)
Naposledy upravil(a) stefancelicaT20 dne stř 09.02.2011, 15:38, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Celica“