charade 1.0

Jelikož v ČR nikde Daihatsu forum ani nic podobného nefiguruje a značka patří do koncernu Toyota, naleznete veškeré info tady...
Odpovědět
niko231
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 20.07.2006, 16:43
Bydliště: Vysočina

charade 1.0

Příspěvek od niko231 »

Dobrý den,chtěl bych se dotázat někoho kdo má zkušenosti s Daihatsu Charade G100 s motorem 1.0 bez katalyzátoru. Hodlám toto auto zakoupit pro jízdy do práce a po městě pro dceru. Jak je žíznivé a náročné na údržbu, jaké je s ním svezení. Podle různých zdrojů by snad mělo být spolehlivé a docela svižné. Na co si dát pozor? Děkuji za náměty
Uživatelský avatar
elviiis
Manager Týmu
Příspěvky: 397
Registrován: čtv 07.06.2007, 09:02
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

žíznivé moc není po městě slušnou jízdou okolo 5l žencká tak 6l... spolehlivost vysoká není se co pokazit... horší dostupnost dílů (těch nekvalitních) zbytek dodá pan jadnák praha nebo idaho...
Carlos Sainz limited 2468/5000
zeaza
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pát 11.12.2009, 13:29

Příspěvek od zeaza »

Litrové Daihatsu Charade G100 bylo moje první auto a dodnes na něj s láskou vzpomínám. Když jsem ho koupil, mělo najeto 80.000km, prodával jsem ho při nájezdu 180.000km a ještě se o něj přetahovali dva rodinní zájemci. Přišel jsem k němu náhodou, o to víc mě ale překvapilo. Naprosto bezúdržbové a spolehlivé auto, kam jsem jenom lil benzín a pravidelně měnil olej. Vzpomínám si, že můj dvorní mechanik z něj při těch 180.000 vytáhl svíčky (stálo venku a přes noc byla taková sněhová vánice, že byl sníh až pod kapotou motoru a nechtělo startovat) a s úctou na ně koukal, protože to ještě byly původní originální svíčky made in Japan a pořád pracovaly. :) Dodnes jezdí.
Spooky1
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 24.01.2011, 11:08
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spooky1 »

Já mám tedy verzi 1,0 TURBO (Fakt se to tak označuje) a taky nebyly žádné problémy až na rozpadlé těsnění a teď se mě tedy povolila příruba turba na svodech tak nechce jet,ale jinak na motoru jako takovém se opravdu není vubec co pokazit. :wink:
Tuning is not hobby, tuning is lifestyle.

Chceš ušetřit na povinném ručení? Zeptej se mě jak.
Odpovědět

Zpět na „Daihatsu“