Expedice s Toyotou.

vše ohledně modelové řady Land Cruiser
Odpovědět
milan elznic
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: ned 10.06.2007, 15:48
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Expedice s Toyotou.

Příspěvek od milan elznic »

Mrknete na www.toyota-adventure.com Jsou tam expedice po Africe a cesta po Asii.Z Cech do Vietnamu a zpet. :lol:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

paráda

Příspěvek od micron »

Teda ty fotky z akce "Mekong" jsou vynikající :wink: fakt inspirativní, skvělý, čiší z nich opravdu hodně silná energie a maximální zážitky. Bomba stránky! Kolik je vlastně Toyotce-kám let? To je důkaz kvality! Respect!

zaujaly mě mimo exotický přírody, urbanismu a lidí i tyhle stroje:
http://www.toyota-adventure.com/fotogal ... g00304.jpg
http://www.toyota-adventure.com/fotogal ... g00305.jpg
Tak u tohodle borce bych se asi nechal ubytovat 8) To je Toyota Hotel ***** Neuvěřitelný umělecký dílo, klobouk doluuu. Teda takovejhle bejvák bych si dal líbit... vedle by parkovala celica, nějakej internet a čau... :lol:
(nechal si platit za fotky? nebo ne? mam pocit, že asi jo, no ale když viděl vaší toyotu, tak možná ne) to je borec! 8)

http://www.toyota-adventure.com/fotogal ... g00335.jpg
pak mě zaujalo tohle vozítko... co tohle perpetum-mobile je? no mazec, mazec :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
milan elznic
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: ned 10.06.2007, 15:48
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

odpoved

Příspěvek od milan elznic »

Ahojte. Jo tak ten nakladak je z Pakistanu,fotografoval jsem ho v horach na hranicích s Afghanistanem.Chlap za to nechtel platit,mel radost ze se mne jeho kara líbí. :) Ja tady nechci vychvalovat Toyotu,ale muzu s cistym svedomim ríct ze jsem najel cestou necestou 40 000km v hroznych vedrech a jedina zavada se vyskytla na centralním zamykaní.Tedy na prijímaci dalkoveho ovladaní centralu.Bylo to kvuli vlhkosti v Laosskem pralese.Jinak v techto Toyotkach není zadna elektronika.Takze se toho moc nerozbije.Je to opravdu skvele auto.Puvodne jsem chtel Land Rover,ale dnes po zkusenostech jsem moc rad ze jsem to neudelal. Připravuji velkou expedici kolem sveta,na strankach uz jsou popsany nejake přípravy.Veřím ze Toyota mne opet nezklame. :) Startuji na konci tohoto roku.Cestopis a foto budou zase na strankach.Spím v aute nebo ve stanu a jsem radsi v přírode nez ve mestech.A Toyota je ta zaruka ze se zase dostanu domu po ose . :) :)Jo a to vozítko slapací je doma vyrobeny slapohyb se kterym jeli dva francouzi pres Iran do Indie.Bohuzel jsem se az za par tydnu po nasem setkaní dozvedel ze do nich ze zadu vlítnul nakladak a vozítko jim zrusil.Jeden byl zranenej a druhej ok.Sledoval jsem je na jejich strankach.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

procetl a prohledl jsem stranky a smekam , opravdu nadhera
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Milane, já Vám hlavně závidím partnerku, která má -ač vypadá jako křehká dívka- evidentně dostatečně dobrodružného ducha. Já mít takové štěstí, tak nevyrážím na jaře na okruh po francouzskýcho hotelech v corolle, ale pořídím taky LC a frčím taky na východ. :D
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
milan elznic
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: ned 10.06.2007, 15:48
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

odpoved

Příspěvek od milan elznic »

Jo zvladla to holka dobre.Sice obcas nejaka krize byla,ale to jsme prekonali.Proste si zvykla ze ma domov na sedum mesícu v Toyote. :lol:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

pakistan

Příspěvek od micron »

Dneska sem koukal, máti koupila někde takovej obří pytel plnej soli s konopím :lol: do vany... si dám relax, je made in Pakistan :-) a k tomu Pakistánskou muziku... http://www.desi-radio.com/ hrajou zajímavě... docela exotic úlet.

Ještě sem si všim, že toyotka bílá je pořád bílá... jak se vám povedlo to auto udržovat pořád tak čistý? jak vypraný v pervolu :-) já se tu jen projedu po parkovišti a to auto vypadá jak po bahenní rallye blevajs :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
milan elznic
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: ned 10.06.2007, 15:48
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

odpoved

Příspěvek od milan elznic »

Tam jsou auta jen zapraseny.Teda pokud není období destu,to musí bejt hustý.Hlavne v Laosu,tam je jen jedna hlavní silnice od severu k jihu asfaltova,pak taky odbocka na Vietnamske hranice je asfalt. No pak zbytek jen cesty v džungli prach a pri desti bahno. Takze auto bylo porad jen zaprasený a nebo trochu spinavý při brodění řeky.No mytí auta a uklid je na pořadu dne vždy jednou týdně,zrovna tak praní pradla.Udrzbu a výmenu oleje jsem delal jednou v Pakistanu,pak v Malajsii,pak znova v Pakistanu a nakonec v Brne pri ceste zpet. Poskozenej z dvou drobnych nehod jsem mel jen odrenej prední narazník,fakt jen malo.Jeste jsem to ani neopravil. :oops:
milan elznic
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: ned 10.06.2007, 15:48
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Kolem sveta s Toyotou 2010-2012.

Příspěvek od milan elznic »

Tak uz zase proverujeme kvalitu naseho Land Cruisera.Tentokrat to bude na delsi ceste.Namirili jsme si to z CR po zapadnim pobrezi Africkeho kontinentu do JAR.Necekana zmena trasy nas privedla do centralniho Konga.To bylo o hubu!! Vse dopadlo Ok a my jsme dorazili s par sramama do nejjiznejsiho cipu Afriky. Po vanocich nakladame auto do kontejneru a hura do J.Ameriky......Toyotka slapala uzasne,sice odesel jeden tlumic ve predu,ale ten byl OME,litoval jsem ze jsem tam nenechal orig!!!!! Spatna nafta v Kongu zpusobila ucpavani naft.filtru,ale to nic neni. Jinak auto super.Najeli jsme z CR 34000km a Vice info opet na www.toyota-adventure.com pokud chce nekdo videt 30 min film kliknete na www.toyota-adventure.com/film. Jinak vsem prejeme krasne svatky a mnoho najetych kilometru s uzasnymi stroji jmenem TOYOTA!!!!!!!!
Odpovědět

Zpět na „Land Cruiser“