Doky přestavba 6G 3S-GE na 3S-GTE/300-350 hp/ předokolka

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Keeek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 640
Registrován: úte 18.09.2007, 21:41
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Keeek »

No sivoe to nabralo špatnej směr.Mě by to už asi znechutilo a obdivuju,že v tom pokračuješ.Focus RS?A co Focus RS500?
TA40,1UZF(G)E
ST185,3SGTE
LS400,1UZFE
LS400,1UZFE
Ducati Monster S4R
Ducati 900 SS
Spondon Yamaha 1200 turbo
"Nejsem už tak malý,abych si kupoval obyčejná auta..."
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

siel si cez 250 nanej? :-)
Doky: tak sme sa nestretli, no snad ked to date dokopy :-)
drzim palce
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
saboter
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: ned 01.02.2009, 14:50

Příspěvek od saboter »

Neskutočné odhodlanie dotiahnuť to do konca. :shock:
Držím palce nech sa už konečne zadarí.
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

z ověčených zdrojů jsem se dnes dozvěděl že to jelo 300 a zas pojede, pokud to nebylo tajemství :oops: 8) :lol:
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

a za 50s alespon dle gps :twisted:
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

libor12 píše:a za 50s alespon dle gps :twisted:

zdroj prozrazen 8) jinak Libore díky za soukromé info, dost věcí se mi vyjanilo a už je to jen otázka fin a arbajtu :) přeji pěkný večer
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Jo príšera jela přes 250....dle GPS řízena přímo mnou, více asi může říci Libor on měl záznam z GPS když na ní jel sám a dělal propočty.

Díky Sabotere mám takovou povahu nerad prohrávám a dal jsem príšere 2 šanci.První dostala když se začala stavět, nyní druhou když klekla po přestavbě a když to nevyjde rozloučíme se.

Díky Gabko, snáď se to zadaří já pro to udělal maximum, fakt i to že jsem půl roku nechal všechno ladem a věnoval se soukromým věcem na kterých mi záleželo více mělo význam.

Mně Keeek znechutili jiné věci tohle je jen plech, koníček vše jde na něm opravit a je to otázka toho zdali ještě chceš a ještě máš sílu dát do opravy i finance.Kluk má RSo :-)klasickéo a na tom podkladě vznikla dohoda....

Poradil jsem se s lidma a nebylo to rozhodnutí ze dne na den a ty mně po propočtech atd. potvrdili že ve fázi rozestavěnosti projektu je už nejlepvnější alternativa auto dokončit.....http://doky.tequilla.cz/
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

:shock: neverim tomu co ctu. Na zacatku to vypadalo, ze to bude nebrutalnejsi celica v CR a ted toto. Ale mate zkusenost, ktere je k nezaplaceni, ted uz by se nemelo nic pokazit. Ja taky obcas neco poupravim na celde a to cekani na dily,problemy ze dily nechodi jak maji, nekdy dojdou spatne atd.... je to fakt stres, zabere to cas a penize jsou to taky nemale, takze si dokazu predstavit co takova rozzsahla uprava musela stat casu, penez a nervu, mozna si to ani predstavit vlastne nedokazu. Drzim palce na druhy pokus, sice se rika do tretice vseho dobreho, ale tak k tomu doufam uz nedojde :)
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

ježíš to ne 3pokus ne na 2. to musí vyjít a já tomu věřím, a taky doky mne pak sveze B-) konečně, vím že to je prkotina ale já jsem natěšený :) a fandím druhému zrealizování, neboli rehabilitaci příšery a její znovuvyjetí a myslím si a věřím že bude fungovat a dělat radost 8)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

martin.matess píše:z ověčených zdrojů jsem se dnes dozvěděl že to jelo 300 a zas pojede, pokud to nebylo tajemství :oops: 8) :lol:
300km/h :shock: to je hodně dobré :lol: a s jakou převodovkou?
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

S54lsd,její teoretická rychlost při 7700 je 270. Příšera točí o 800 více a na rozdíl od klasického ge ji i na 5ku dostaneš do maxima.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Ja na ní nejel tolik ,jel jsem 250km/hod dle GPS, pak jsem stáhl nohu z plynu.To co píše Matess dostal info od Libora on musí k tomu napsat údaje já bych kecal.Má S54lsd převodovku s LSD.

Podrobný rozpis dílu a problémů je mém podpisu dolů http://doky.tequilla.cz/ na níže uvedených stránkách dokončím je průběžně.Byl bych rád kdyby jezdila jak posldné km ale víte po tom co jsem byl tak sklamanej si nechávám velkou rezervu.

Jo a vemte si kalkulačku a papír a kávu stojí to za to věřte :)pobavíte se.

P.S.Vidíš Libor odpověděl ještě jak jsem dopsal...asi proto věří že se nyní vychytali chyby a Krosmen to vysklada a vyjde to.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Pro několik zvídavých lidí v sz proč ne rovnou gte. Nemá prostě takový potenciál. Pokud začnu přeplňovat klasické n/a bez úprav tak výkon půjde nahoru do určitého tlaku,pak už jen roste km,výkon min ale extrémně rostou tlaky a teplota. Pokud se ovšem motor upraví a správně načasuje,sníží statická a zvýší dynamická komprese jsi schopen při polovičním tlaku získat stejný výkon. Tedy při tlaku 0.6 do atmo správně naladěné,je to jako plnit klasické gte na 1.2bar. Při foukání 1bar je to jako 2bar do gte. A to byl cely kámen úrazu. Jen díky technické podpoře wolf(s tím panem jsem diskutoval několik noci) když jsem zjišťoval kde se stala chyba. Oni také staví motory na atmo základu a mají daleko a daleko lepší výsledky než s použitím původních turbomotoru. Od něho jsem potom získal spoustu informací které se u druhého motoru nesmí opakovat.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

jeste bych chtel dodat k te ss naprave a repasi od matejicka. Ja jsem si taky nechal delat repas, mam najeto neco kolem 5000km a zatim drzi a nepozouju zadne divne chovani. Tak doufam ze jsi mel Doky pouze smulu na spatne udelany kus a me to jeste nejakou chvili vydrzi..... Jinak si ted ctu ty tvoje stranky a :shock: znovu. Musim ti podekovat za to ze se s nama delis o tyto poznatky a nenechavas si vse jen pro sebe, protoze tak usetris spouste lidem spoustu problemu, takze diky ze nejsi sobec 8) Je mi jasne ze vse asi nereknes, ale i toto je dost :)
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

Doky, tak to je síla. Slyšel jsem pár informací od Jirky Howarda. Vim,, že ty to dotáhneš do konce. Taky si ale myslim, že jsi předpokládal podobný ráz komplikací a tvoje podvědomí na to bylo tak nějak připraveno. Jsi prostě z ligy výjimečných a fandim ti :wink:
S mojí celdou jsem dopadl takhle : http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 7&start=30

Přeji zdar a sílu a klukům neomylnou mysl, ruku a štěstí :wink:
:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Odpovědět

Zpět na „Celica“