Dalsi problem se zahrivanim

vše ohledně modelové řady Hi - Ace
Odpovědět
hasman
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: úte 26.09.2006, 22:49

Dalsi problem se zahrivanim

Příspěvek od hasman »

Aby jste se nenudili, tak mam dalsi problem,
jezdim denne 50 km do prace a po problemech s baterkou se mi zacala obcas objevovat oranzova kontrolka na vodu, tak jsem zkontroloval vodu ,ale ty tam je dostatek, nevim jestli to neni zase nekde ucpany chladic anebo mozna cerpadlo, jeste dodam kontrolka se rozsviti pri ruznych rychlostech i kdyz jedu 60 anebo 120 vetsinou je to pri udrzovani stejne rychlosti po delsi dobu a staci abych ubral plyn a kontrolka prestane svitit a teplota na budiku stoupne do normalni hodnoty (do poloviny ), ted nevim kolik to je, ale proste neukazuje nic, ze by se prehrivalo, sahnul jsem i na chladic a ten je ve spodku studeny , ale nahore zase hodne pali, tak nevim, zkuste nekdo neco poradit, ucpany chladic to nevypada menil jsem ho pred 2 lety a tam se to projevovalo , ze se motor prehrival, uvazoval jsem o cerpadle, ze tam neni dostatecny kolobeh vody.
Dik
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Muze byt nacnuty tesneni pod hlavou. Pro zacatek je ale nejjednodussi a nejlevnejsi zkusit vymenit termostat.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

A "oranžová kontrolka na vodu" signalizuje co.....?
Jinak tohle nevypadá na to těsnění, spíš něco v chladícím okruhu.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
hasman
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: úte 26.09.2006, 22:49

Příspěvek od hasman »

tak se zase ozyvam, jsem to peknej trouba, ona to byla oranzova kontrolka na olej, no a jeden manik od Toyoty mi rekl at zkusim dolit olej az po horni rysku, ze to je pry nejaky druhy cidlo na olej
Odpovědět

Zpět na „Hi - Ace“