Liberec

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Carsh
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: sob 26.05.2007, 14:20
Bydliště: Chrastava u Liberce

Příspěvek od Carsh »

hudyss píše:Takze Ja a Leo jsme si v Kolibe dali kafco a zase se rozjeli domu. Jinak se k nam nikdo bohuzel nepridal. Tak snad pristi rok to bude lepsi-)
Ahoj lidi, je mi to líto , ale měli jsme nařízenou ivnenturu a tak jsme nemohl , končil jsem až v 16:00 . A mám ji až celý týden . :(
Můžete kouknout na www.CarshDesign.estranky.cz. Kde se jednou za půl roku stránky doplní o nové obrazy.
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Taky mě to mrzí, v sobotu ráno sem musel neplánovaně do Prahy kvůli projektu. Dali mi vědět až na poslední chvíli, jinak bych aspoň napsal že mi to nevyjde.
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
hudyss
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 16.12.2008, 19:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od hudyss »

tak co liberecaci? kdy udelame posezeni? Nejakou sobotu, muj prvni navrh je 30.1. :wink:
T Avensis Wagon 2.0 D-4D /2004/ -Ex
Ford Grand C-max 1,6 EB /2012/
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Pro mě teď není vhodná doba. Dělám zkoušky a když zrovna nesedim v buse lbc pha tak se snažim nalejt si do hlavy všechny ty ptákoviny ze skript. Navíc Celica je uklizená v garáži - nechal sem ji před barákem jen týden po Silvestru a jak kolísaly teploty tak na ni krásně nateklo ze střechy a pak to i se sněhem zamrzlo v celkem souvislou ledovou vrstvu, fakt sem se nestačil divit. Rozmražování trvalo skoro 2 hodiny, ještěže máme vytápěný parkoviště v Plaze zadarmo :)
Takže počítám že zase vyjedu až sleze sníh a bude aspoň trochu jarní počasí.
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
wrc50
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 14.06.2007, 14:44

Příspěvek od wrc50 »

Napište kdy a kde a jdeme na to jsem pro 30.1.
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

ja se bohuzel neukazu cecil odpociva od Listopadu v Garazi a tak do brezna na ni budu delat takze to vidim az nejak na jare jestli neco bude :)
Uživatelský avatar
hudyss
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 16.12.2008, 19:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od hudyss »

tatk nevim zda to ted v sobotu dopadne? Lidi nemohou, pocasi nepreje a nikdo dalsi nenapsal, ze by se objevil.
T Avensis Wagon 2.0 D-4D /2004/ -Ex
Ford Grand C-max 1,6 EB /2012/
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

hudyss píše:tatk nevim zda to ted v sobotu dopadne? Lidi nemohou, pocasi nepreje a nikdo dalsi nenapsal, ze by se objevil.
to pocasi je na prd a jak si sam videl ja a ta moje radlice nejsme staveny na takovyhle pocasi . ja budu ready az sleze snih to pak budeme moct udelat nakej peknej sraz :-) a mohlo by se udelat i klidne sraz Japoncu mam par kamaradu co maj Hondy tak by se treba mohlo dohodnout neco vetsiho :)
Uživatelský avatar
hudyss
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 16.12.2008, 19:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od hudyss »

Nebo bys jel prvni a delal cestu :lol: Urcite by to chtelo neco udelat.
T Avensis Wagon 2.0 D-4D /2004/ -Ex
Ford Grand C-max 1,6 EB /2012/
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

hudyss píše:Nebo bys jel prvni a delal cestu :lol: Urcite by to chtelo neco udelat.
no hele uz sem si to v zime vyzkousel kdyz nebyly prohrnuty silnice a byl sem fakt pluh ten snih mi lital az na celni sklo takze fakt parada :D
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Ani mi o tom bílym sajrajtu nemluvte, musel sem zas na rychlo do Prahy a po/ut/st pěkně sluníčko a celkem teplo. Neměl sem čas sledovat zprávy kde prej hlásili zase sněžení takže když sem se ve čtvrtek navečer vracel tak docela šok - od Boleslavi hustá vánice a na dálnici vyjetý celkem hluboký koleje takže cesta hrozná. Navíc mě to tentokrát pekelně klouzalo, ve městě sem lítal v každý zatáčce jak hadr na holi :) Ale nejlepší přišlo nakonec, zajel sem k baráku že auto odvezu pozdějc, jenže sem si nevšim že to je pod sněhem celý namrzlý. Na silnici sem se pak vyhrabával přes 2 hodiny lopatou a krumpáčem. No, a jako zlatej hřeb mě to při couvání do garáže konečně pořádně ujelo a já si jak trubka odřel pravej bok vzadu. Prostě paráda den :?
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
hudyss
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 16.12.2008, 19:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od hudyss »

Tak se zeptam na neco dopredu. Nechysta se nekdo tento rok do Lipska na Autosalon? ve dnech 10-18.4. Ja opet vyrazim urcite, preci jen treba Zeneva je docela daleko.
T Avensis Wagon 2.0 D-4D /2004/ -Ex
Ford Grand C-max 1,6 EB /2012/
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

tak jsem dneska po zime nastartoval celicu sice sme ji startovali pres kabely ale druhej start uz zvladla sama :) za 14 dnu budu objednavat predni kotouce a pak jeste naky propriety tak behem brezna dam holku do kupy a muze se zacit srazovat co vy na to ??? :)
Uživatelský avatar
mara.mww
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: pon 13.07.2009, 17:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mara.mww »

tak uz se to pomalu rysuje dneska sem dodelal budiky a udelaly se brzdy a ted uz se bude jenom kompletovat takze to vidim ze koncem brezna a zacatek dubna uz by melo bejt vsechno good tak by sme mohli udelat nakej ten sraz co vy na to ??? :P
Uživatelský avatar
hudyss
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 16.12.2008, 19:14
Bydliště: Liberec

Příspěvek od hudyss »

ja jsem urcite pro! Snad se uz i pocasi umoudri. Co treba pristi sobotu 10.4.? :wink: :wink:
T Avensis Wagon 2.0 D-4D /2004/ -Ex
Ford Grand C-max 1,6 EB /2012/
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“