Tuningovaná společnost/Ta naše povaha česká

cokoliv co Vás zaujalo v kategorii foto a video, jednotlivé vkládejte, více fotek linkujte...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Tuningovaná společnost/Ta naše povaha česká

Příspěvek od Yokohama »

Takovej malej náhled na tuning v podání české televize :) docela to ujde :lol:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/4 ... aha-ceska/
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

ze začátku se tam 2x mihne zde prodávaná MKIV...
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

z 80% s nima souhlasím..
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Bunny
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: stř 13.07.2005, 19:32
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Bunny »

martin.matess píše:z 80% s nima souhlasím..
Asi tak. Akorát mi občas přišlo, že ty lidi, co tam mluvili o tunerech, jima vyloženě pohrdaj. Přece jenom tvrdit, že někdo nemá právo měnit vzhled svýho auta kvůli tomu, že z fabrik vyjížděj auta s dokonalym vzhledem, to je dost subjektivní pohled. Design sériovky je vždycky o dost velkym kompromisu. Druhá věc ovšem je, že optickej tuning je skoro vždycky spojenej s použitim nehomologovanejch dílů a to je samozřejmě problém. Proti performance tuningu ale vůbec nic nemám, pokud ovšem neni chápanej jako "vočipování" 1.9TDi :lol:

BTW, tak jsem si uvědomil, že jsem taky tuner. Mám čirý přední blinkry a nejspíš ani nejsou homologovaný. No, snad s nima neohrozim bezpečnost provozu :lol:
Ford Focus ST (2006) - 2015-????
ex Lexus IS 200 (2000) - 2011-2015
ex Toyota Celica 2.0GTi (1991) - 2005-2011
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

Bunny píše:
martin.matess píše:z 80% s nima souhlasím..
Asi tak. Akorát mi občas přišlo, že ty lidi, co tam mluvili o tunerech, jima vyloženě pohrdaj. Přece jenom tvrdit, že někdo nemá právo měnit vzhled svýho auta kvůli tomu, že z fabrik vyjížděj auta s dokonalym vzhledem, to je dost subjektivní pohled. Design sériovky je vždycky o dost velkym kompromisu. Druhá věc ovšem je, že optickej tuning je skoro vždycky spojenej s použitim nehomologovanejch dílů a to je samozřejmě problém. Proti performance tuningu ale vůbec nic nemám, pokud ovšem neni chápanej jako "vočipování" 1.9TDi :lol:

BTW, tak jsem si uvědomil, že jsem taky tuner. Mám čirý přední blinkry a nejspíš ani nejsou homologovaný. No, snad s nima neohrozim bezpečnost provozu :lol:
no kamarídku tak to nejsi tuner ale Tuzer :_D. néé vážně oni tam o těch lidech mluvili jak jim upadne nárazník a tak ale to by vážně neměli mluvit o těch co jsou tuneři ale o těch tuzerech to je nebezpečné nárazník z kartonu a izolepy a k tomu přilepená turbka a drátem natáhlý ke sterači to si myslím že je tuzing a to je problém, když má někdo kloudně udělaný tning tak ačkoli se mi to mco nelíbí většinou,.... neříkám že vždycky tak to podle mě ohrožuje akorád tak prd a spíš nás ohrožuje demence řidičů a nebo když jezděj ve shnilejch hnusnejch popelnicích,,,, tak asi tak
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ty ciry blinkry jsou od vyrobce Depo myslim , takze budou homologovany :lol: ja je mam taky
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ostatní“