Corolla sraz!!

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu

Byl by zájem?

Ano
22
79%
Ne
6
21%
 
Celkem hlasů: 28

Uživatelský avatar
Pavel Slepecky
Navigátor
Příspěvky: 92
Registrován: úte 15.09.2009, 09:48
Bydliště: Zubate zaby Bruntal

Příspěvek od Pavel Slepecky »

CharlieCh to mas pravdu, ja jen nevim proc se tady hned nenapise Sraz Brnaku. Treba Olmik je tak mezi OV a Brnem proc se sraz neudela tam? ps:jo jinak nic ve zlem proti Brnakum, Brno je pekne! ale CR je velka a kdyz Prazaci nebo Plzenaci,Zlinaci,Ostravaci dojedou jinam, tak nechapu proc treba ne Brnaci.Ale fakt nic ve zlem jen me to udivuje
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Brno nebrat :P

Tak někdo něco navrhněte. Já navrhuju Litomyšl. :oha:
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
1.3 55kw
Manager Týmu
Příspěvky: 452
Registrován: stř 20.02.2008, 10:24
Bydliště: Veřovice

Příspěvek od 1.3 55kw »

A co třeba Vysočina to mohlo být třeba pro všechny blíž?
Uživatelský avatar
Carsh
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: sob 26.05.2007, 14:20
Bydliště: Chrastava u Liberce

Re: Corolla sraz!!

Příspěvek od Carsh »

AlkyonE10 píše:Ahoj dělám průzkum kolik z nás by chtělo čistě corolla sraz, protože ti celéři už jich měli tolik a stejně ty jejich aut nejsou ani pěkné :-P :-D Takže hlasování ano\ne, potom se případně začne domlouvat místo a datum :-)
Ahoj, je to dobrý nápad, někdy v květnu či červnu , proč ne. Toyota Corolla E11 liftback.
Můžete kouknout na www.CarshDesign.estranky.cz. Kde se jednou za půl roku stránky doplní o nové obrazy.
1.3 55kw
Manager Týmu
Příspěvky: 452
Registrován: stř 20.02.2008, 10:24
Bydliště: Veřovice

Příspěvek od 1.3 55kw »

Tak co lidi tak kdy bude ten sraz?
pacyro
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21.01.2010, 18:05
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Nikde to nemáme v Corolle daleko

Příspěvek od pacyro »

Koupil jsem si na Vánoce Corollku žabáka a rád bych se s ním předvedl.
Takže přestože jsem z Rychlebských hor, přijel bych kamkoliv. Však jsem si musel pro ni dojet až do Teplic, a zpět jsem jel večer do Hranic na Moravě se zmrzlou kapalinou ostřiků.
Jaro na sraz super a Hranice na Moravě by byla krásný kompromis. Je tam velké parkoviště u STOP SHOPU a vidět by nás bylo krásně z cesty. Spanilou jízdu bychom jeli třeba DO Teplic nad Bečvou či až na Helfštýn, mají tam větší parkoviště a i bychom se prošli za kulturou.
Pěkně to sviští, vrrumm
1.3 55kw
Manager Týmu
Příspěvky: 452
Registrován: stř 20.02.2008, 10:24
Bydliště: Veřovice

Re: Nikde to nemáme v Corolle daleko

Příspěvek od 1.3 55kw »

pacyro píše:Koupil jsem si na Vánoce Corollku žabáka a rád bych se s ním předvedl.
Takže přestože jsem z Rychlebských hor, přijel bych kamkoliv. Však jsem si musel pro ni dojet až do Teplic, a zpět jsem jel večer do Hranic na Moravě se zmrzlou kapalinou ostřiků.
Jaro na sraz super a Hranice na Moravě by byla krásný kompromis. Je tam velké parkoviště u STOP SHOPU a vidět by nás bylo krásně z cesty. Spanilou jízdu bychom jeli třeba DO Teplic nad Bečvou či až na Helfštýn, mají tam větší parkoviště a i bychom se prošli za kulturou.
Tak ať slouží,to by nebyl špatný nápad v tšěch v Harnicích.Co vy na to?
Uživatelský avatar
Alliq
Manager Týmu
Příspěvky: 459
Registrován: ned 27.04.2008, 19:14
Bydliště: okr. PB

Příspěvek od Alliq »

nechcete neco bliz smer cechy? :) na sraz bych prijel, uz jsem byl na jednom na strahove v praze, ale tohle mi prijde uz dost daleko - mam to cca 320km...
Toyota Corolla E10 - 1,3 16V XLi, 4E-FE, 65 kW, r.v. 95
pacyro
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21.01.2010, 18:05
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Příspěvek od pacyro »

Jasně Hranice byl jen nápad. Klidně do Čech - kde je hezky, tam je taky dobře :D
Jak garážujete v tom vichru mazlíky. Moje pláče venku...ale pozor stále startuje má srdíčko BOSCH
Pěkně to sviští, vrrumm
Uživatelský avatar
AlkyonE10
Řidič
Příspěvky: 229
Registrován: čtv 09.10.2008, 16:41
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlkyonE10 »

jsem pro jakoukoliv špatnost a téměř kdekoliv... a řekl bych že kompromis ro úplně všechny by bylo brno
Toyota Corolla E10 55kW, rv 1996

-TOYOTA DAS AUTO-

Audio & Styling - snazim se o to ale nejsou prachy :-D
Uživatelský avatar
Alliq
Manager Týmu
Příspěvky: 459
Registrován: ned 27.04.2008, 19:14
Bydliště: okr. PB

Příspěvek od Alliq »

do Brna uz to mam jen 205km to je o chlup veselejsi...
pacyro píše:Jak garážujete v tom vichru mazlíky. Moje pláče venku...ale pozor stále startuje má srdíčko BOSCH
moje startuje taky dobre, parkuju v garazi, ale ted jsem stal v tom nejvetsim mrazu pres den venku u prace - cca od 7:00 do 15:00 a po nastartovani mi tam bzucela nejaka vrtule, teda aspon to tak znelo... po tom co to rozmrzlo v garazi, je vse ok... hadam ze to byla asi vodni pumpa nebo tak neco... (prakticky od koupe mi trochu tece, rok mam doma novou, co jsem koupil u Idaha a ne a ne se dotlacit nechat to vymenit)
Toyota Corolla E10 - 1,3 16V XLi, 4E-FE, 65 kW, r.v. 95
1.3 55kw
Manager Týmu
Příspěvky: 452
Registrován: stř 20.02.2008, 10:24
Bydliště: Veřovice

Příspěvek od 1.3 55kw »

Alliq píše:do Brna uz to mam jen 205km to je o chlup veselejsi...
pacyro píše:Jak garážujete v tom vichru mazlíky. Moje pláče venku...ale pozor stále startuje má srdíčko BOSCH
moje startuje taky dobre, parkuju v garazi, ale ted jsem stal v tom nejvetsim mrazu pres den venku u prace - cca od 7:00 do 15:00 a po nastartovani mi tam bzucela nejaka vrtule, teda aspon to tak znelo... po tom co to rozmrzlo v garazi, je vse ok... hadam ze to byla asi vodni pumpa nebo tak neco... (prakticky od koupe mi trochu tece, rok mam doma novou, co jsem koupil u Idaha a ne a ne se dotlacit nechat to vymenit)
Tak tu založme hlasování otom kdo je pro Brno?

Já ji mám venku celý rok :) a vtěch mrazech ůplně bez problémů na poprvé nakopnutí jiní měli problémy ale já bez problému,jak si tu že ti bzučela nějaká vrtule tak mi to samé taky dělalo ale jinak bez problémů :)
Uživatelský avatar
Alliq
Manager Týmu
Příspěvky: 459
Registrován: ned 27.04.2008, 19:14
Bydliště: okr. PB

Příspěvek od Alliq »

chce to zvolit nejake rozumne datum, aby od umyti to auto vypadalo po tech 200km stejne jako pred, ted bych se s nim nechlubil... :D

jak jsem psal startuje dobre na prvni cvrnknuti, a to tam mam jen 44ku baterku, coz je min nez je doporucena...
Toyota Corolla E10 - 1,3 16V XLi, 4E-FE, 65 kW, r.v. 95
Uživatelský avatar
jacques11
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pát 05.12.2008, 15:16
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Re: Corolla sraz!!

Příspěvek od jacques11 »

AlkyonE10 píše:Ahoj dělám průzkum kolik z nás by chtělo čistě corolla sraz, protože ti celéři už jich měli tolik a stejně ty jejich aut nejsou ani pěkné :-P :-D Takže hlasování ano\ne, potom se případně začne domlouvat místo a datum :-)
Zdravím Tě bejku!!! Jak to tady tak pročítám, tak se ani moc nedivím, že se ještě žádný Corolla sraz nekonal... :wink: Však Ty sám víš, jak to dopadlo v Pardubkách (ale jináč to bylo s Váma fajn).
Zkuste se optat a inspirovat u Foosta jak se to má dělat... Je to dobrej organizátor!!! :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
AlkyonE10
Řidič
Příspěvky: 229
Registrován: čtv 09.10.2008, 16:41
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Corolla sraz!!

Příspěvek od AlkyonE10 »

jacques11 píše:
AlkyonE10 píše:Ahoj dělám průzkum kolik z nás by chtělo čistě corolla sraz, protože ti celéři už jich měli tolik a stejně ty jejich aut nejsou ani pěkné :-P :-D Takže hlasování ano\ne, potom se případně začne domlouvat místo a datum :-)
Zdravím Tě bejku!!! Jak to tady tak pročítám, tak se ani moc nedivím, že se ještě žádný Corolla sraz nekonal... :wink: Však Ty sám víš, jak to dopadlo v Pardubkách (ale jináč to bylo s Váma fajn).
Zkuste se optat a inspirovat u Foosta jak se to má dělat... Je to dobrej organizátor!!! :!: :!: :!:
No a nechceš dát někdy na nějakém srazu dát scuka jen se mnou? S Pavlou a s mojí přítelkou? Ta moje to má sice dost nabíté a nevím, který sraz je nejblíž, ale na něčem bychom se domluvit mohli :-) Víš co s celicama je to jiné, je jich pár a proto vás je tu dost, coroll je hodně a proto jsou tu spíš jen ti co příležitostně hledají radu :-)
Toyota Corolla E10 55kW, rv 1996

-TOYOTA DAS AUTO-

Audio & Styling - snazim se o to ale nejsou prachy :-D
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“