CELICA MEETING 09 HD Video final cut !!!!!!!(by Preatorian)

fotky + videa ze srazů našich i jiných... vkládejte prosím raději jen odkazy.
Uživatelský avatar
jacques11
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pát 05.12.2008, 15:16
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Příspěvek od jacques11 »

Taktéž pochvala... pěkný...!!! :wink:
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Jsem rád že se líbí. Snad bude víc akcí a videí co budu moct sestříhat, jen doufám, že příště s tím nebudu mít tolik starostí a budu si moct ten sestřih taky užít bez těch programovejch chyb při exportu. Už aby byl další sraz :D
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

má poklona Preatoriane... a jak to dělaj Japonci až pěkně proklatě nízko doluuuu! Je to libovka... Celica Domi-nation! Super práce, sestřih i hudební doprovod. Kluci v kábru s tim občas teda cukali, ale po tom, co se tam vychlemtalo, to tam patří. Jen příště lepší vypnout/zablokovat digital zoom... jen Optical. No je to opravdu sekec mazec :inlove: díííííky, tohle člověku dokáže "dobít baterky" 8) VIMEO perfecto!
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Hezky sestříhané video. Konečně jsem viděl, jak to vypadá, když někoho předjíždím :lol: dík.
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
mobbius
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 13.03.2008, 16:24
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od mobbius »

I já děkuji za video... dokonce mám v záběru i svoji drahou polovičku (teď nemyslím auto) v 9 minutě. Jsem zvědav,co na to řekne,až to uvidí :)
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Krásná práce,čekání se vyplatilo.Moooc hezky udělané.Akorát ty na ten sraz moc hezkou vzpomínku nemáš co???A taky se tam moje mihne hned na počátku.Jen tak dál.Zdarec.
Obrázek
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Amadeus píše:Krásná práce,čekání se vyplatilo.Moooc hezky udělané.Akorát ty na ten sraz moc hezkou vzpomínku nemáš co???A taky se tam moje mihne hned na počátku.Jen tak dál.Zdarec.
Kdepak, já mám jen ty nejlepší vzpomínky, mě se tam skoro nic nestalo, jen jsem si drobet přidřel práh o pařez, ale ani to není vidět. Jinak nic tragickýho. Jak to máš vůbec s autem ty? Viděl jsem ho v tuning magazínu, bohužel v né příliš populární rubrice.
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Preatorian píše:
Amadeus píše:Krásná práce,čekání se vyplatilo.Moooc hezky udělané.Akorát ty na ten sraz moc hezkou vzpomínku nemáš co???A taky se tam moje mihne hned na počátku.Jen tak dál.Zdarec.
Kdepak, já mám jen ty nejlepší vzpomínky, mě se tam skoro nic nestalo, jen jsem si drobet přidřel práh o pařez, ale ani to není vidět. Jinak nic tragickýho. Jak to máš vůbec s autem ty? Viděl jsem ho v tuning magazínu, bohužel v né příliš populární rubrice.
Jo,ty myslíš prodej co????No jo,je to tak,ale možná ještě do něj zainvestuju a nechám si ho.Ještě uvidím.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ze srazů“