Druhý sraz CELICA (Meeting) 18.9. - 20.9.2009 Kemp Hluboký

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Mam zájem o akci

ANO
38
76%
NE
0
Žádná hlasování
NEMAM ČAS
12
24%
 
Celkem hlasů: 50

Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

pavel liška> pěkný video- test tlumičů, všichni prošli 8) čim to bylo filmovaný? vypadá to o dost líp než z foťáku, ale HD to asi neni... brácha před tejdnem pořídil jednu cyber hračku... SONY Handycam HDR-TG7VE, to co umí tenhle strojek, a jak vypadá... ejjj neuvěřitelnej obraz, zvuk... fantasmagoria... příště musí ject taky a točit.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

druhý sraz

Příspěvek od Pavel Liška »

Foťák je samozřejmě Panasonic, DMC-F27,ale se mě kameraman nikdy nebude.Jsou tam ještě jiné nahrávky,jak se někteří vrací,ale až někoho ukecám s pc jsem vedle jak ta.....
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Pěkný, pěkný opravdu testík na těch retardérech :lol: . Pěkně strávený 3 a půl min. ( Bomba hlášky od toho přihlížejícího chlápka. Tak co posílalo se to Kalouskovi :lol: ) a koukal jsem, že těch co natáčeli na kamerku bylo víc tak to jsem koukněte pak naházet ať je na co se kouknout. A nesulcujte ta videa jen doma :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Foost dne ned 04.10.2009, 19:43, celkem upraveno 1 x.
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Už taky konečně na jednom pracuju,ale moc jsem toho neměl. :lol:
Obrázek
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Tak to je maras.Dával jsem to na youtube a vypli mi tam zvuk,tak je u toho taková stupidní písnička.Kam jinak to dát??
Obrázek
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Taky na jednom videu pracuju, ale jelikož po exportu z premiery se mi po chvilce rozchází zvuk s obrazem, řeším spíš technický záležitosti jak to napravit. Tak pěkně jsem se při stříhání rozjel a nakonec po testu exportu dopadnu takhle, doufám že tomu brzo příjdu na kloub.
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

jo, na tubě cenzurujou skoro všechno, co neni od "nezávislých" autorů... docela by mě zajímalo, jestli to dělaj manuálně, a pracujou tam nějaký cucáci, a nebo jestli používaj robota... neni přeci možný znát všechny skladby :?: já sem zatim v pohodě, filtrama projde starý reggae, jazz, a z nových prakticky všechny nekomerční taneční styly takže pohoda.
Bratrovi ale dokonce zrušili účet a všechno mu vymazali... kvůli pár scénkám z filmů a seriálů... a kopie nemá :evil: místo toho, že to dělá skvělou reklamu na film, tak to vymažou. na palici.

Jak psal biscuit, to Vimeo.com vypadá jako dooost zajímavá alternativa, pak je stream.cz (tam je ale děsná kvalita- ty filtry co tam maj úplně ty videa rozprcaj, mohli by se zlepšit, zaspali fest). Pak je možná zajímavý Dailymotion.com, tam se mi ale nepodařilo zaregistrovat- ten antispamovej kod se mi nepovedlo ani na 10. pokus opsat správně, je tam nějakej error : :stupid:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

biscuit píše:shodou okolnosti jsem taky dneska pripravil alespon maly videjko..
http://vimeo.com/6891827

dalsi budou nasledovat ;)
Docolím si malou poznámku: "...ne to není Praha, to jsou Pardubky.."

:D :D

jinat to na youtube s emi vubec nenačítá :(

bylo by možno videa dávat i nekam ke stažení? (ideálně rapidshare atd.. )
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Amadeus píše:Tak to je maras.Dával jsem to na youtube a vypli mi tam zvuk,tak je u toho taková stupidní písnička.Kam jinak to dát??
Pokuď nevíte kam jinak a na youtube dělají problém se zvukem tak to házejte na www.stream.cz tam to tak neřeší a projde tam toho víc. Navíc je to dostupné a na cz stránky navštěvované a zvládne to tam vložit každy. Je to taky lepší než předělávat pak celé video. :lol:
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Tak a je to tady.Už je to na streamu,tak se jukněte.Moc jsem těch video záběrů neměl ale něco málo jo.
http://www.stream.cz/video/371135-celic ... mp-hluboka
Obrázek
Uživatelský avatar
jacques11
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pát 05.12.2008, 15:16
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Příspěvek od jacques11 »

Amadeus píše:Tak a je to tady.Už je to na streamu,tak se jukněte.Moc jsem těch video záběrů neměl ale něco málo jo.
http://www.stream.cz/video/371135-celic ... mp-hluboka
POCHVALA!!! :P
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

souhlas s biscuitem! hoďte to prosim buďto na vimeo.com nebo na youtube.... ten stream.cz je rozpixlovanej shit, děs a hrůza komprimace- moc malý okno, a fullscreen nepoužitelnej. :roll:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

kvalita sice nic moc,ale hlavne,ze je video :lol: .ten příjezd tech petek je krasnej :lol:
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Dacan píše:kvalita sice nic moc,ale hlavne,ze je video :lol: .ten příjezd tech petek je krasnej :lol:
No to kvalita je nic moc,ale je to točené fotákem a né kamerou,tak proto to vypadá jak vypadá.Teď to hážu na vimeo.com jak kluci chtěli.
Obrázek
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Njn,ale taky se to táhne jak smrad. :lol:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“