UKÁŽEME... zač je toho TOYOTA??? 10.7.- 12.7. 2009 Pardubice

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu

Měli byste zájem o zarezervování parkovacího místa + stan???

Anketa končí za sob 04.07.2009, 21:50

ano, určitě
5
50%
rozhoduji se
5
50%
určitě ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
jacques11
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pát 05.12.2008, 15:16
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Příspěvek od jacques11 »

AlkyonE10 píše:ja myslím že sme si vystacili i sami radku:-) nekdy to zopakujem.... jinak s tema dvea 5g sem odjizdel zaroven i ja... snad az to budu mit potunene taky si vsimnes :-P ale jo super sraz krasne auta (hlavne ty z ameriky) super zabava se jacquesem. Tesim se na ten co je cca za mesic zase v pardubicich:-) fotky taky dohodim
joo, však já jsem rád, že jste to byli zrovna vy kdo tam byl s náma... celkem byla sranda, ale bohužel jsem nebyl z nějakýho nezjištnýho důvodu ve svý kůži :lol: příště snad poznáš jakej dokážu bejt praštěnej "blázen" - samozřejmě s mírou... ťěším se až se opět sejdem!!!
RED5ive
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: úte 02.12.2008, 13:08

Příspěvek od RED5ive »

My sme tam byli s kolegou taky, a abych řek pravdu, krom jedný zprasený 6G cabrio a jedný červený 7G sem tam žádnou další Celicu ani rezervovaný místo nenašel... kde ste přesně byli????
Uživatelský avatar
MiTMaN
Věčnej rejpal
Příspěvky: 959
Registrován: sob 22.04.2006, 14:43
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiTMaN »

Alkyon : omlouvam se za tu kominukaci .. .mel sem nejaky rozlitany ty dva dny a vubec sem nestihal bejt na 3 mistech najednou ..a sem rad ze sem te poznal :)

jacques11 : priste se k vam pridam, tenhle sraz mi nejak nevyslo tam ani spat ani chlastat .. jen sem tam vzdycky na chvilku prijel a pak odjel a zas prijel :D no snad priste :) a sem rad ze sem te poznal :)
-----------CAR HISTORY--------------
Toyota Corolla E10 4EFE(sold)->Toyota Ceres 4AGE 20V(rip)->Toyota Corolla E10 4AGE 20V (sold)->BMW E39 530D
Uživatelský avatar
AlkyonE10
Řidič
Příspěvky: 229
Registrován: čtv 09.10.2008, 16:41
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlkyonE10 »

my sme stali ve stanovem mestecku... nemeli sme mista tam u tech tuneru :-) meli sme altanek a tak... skoda, priste musimepomenit vic teleofnich cisel at se najdeme :-)
Toyota Corolla E10 55kW, rv 1996

-TOYOTA DAS AUTO-

Audio & Styling - snazim se o to ale nejsou prachy :-D
Uživatelský avatar
Badger
Věčnej rejpal
Příspěvky: 592
Registrován: ned 10.06.2007, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

dobre, priste to snad vyjde lepe! :wink:
Toyota Corolla 1,3 16V 65kW, rv.1994, Výbava: 4x el. okna, posilovač, alarm s dálkou, střešní okno se solárem
Úpravy:komplet čirá optika, xenony, upravený exteriér, komplet úprava motoru, alu 17" s 205/40 ZR 17, hudba atd...
Uživatelský avatar
mobbius
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 13.03.2008, 16:24
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od mobbius »

2Badger: Koukal jsem na tvůj luxusní polep na boku... to je vlastní návrh nebo se to dá sehnat někde jinde?
Uživatelský avatar
Badger
Věčnej rejpal
Příspěvky: 592
Registrován: ned 10.06.2007, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

mobbius píše:2Badger: Koukal jsem na tvůj luxusní polep na boku... to je vlastní návrh nebo se to dá sehnat někde jinde?
je to vlastni navrh a delal me to kamos co ma firmu na samolepky a tonovani, takze kdyby jsi chtel tak neni problem :wink:
Toyota Corolla 1,3 16V 65kW, rv.1994, Výbava: 4x el. okna, posilovač, alarm s dálkou, střešní okno se solárem
Úpravy:komplet čirá optika, xenony, upravený exteriér, komplet úprava motoru, alu 17" s 205/40 ZR 17, hudba atd...
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“