previa awd

vše ohledně modelové řady Previa
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Nipparts je pomerne drahý v porovnání s prvovýrobou, a jeho kvalita značne pokelsla ( obzvlášte nedoporučuju po vlastních zkušenostech kupovat podvozkové díly a poslední dobou mám nebývalé množství reklamací na vše co souvisí s elektronikou -čidla ). Už to není to co to bylo před 10ti lety - jediný dodoavatel ND na JPN s širokým záběrem dílů.. :)
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ja nakupuju u Idaha - prispevek na de mnou, on ma nejlepsi ceny :D obzvlast dulezity dily kupuju kvalitni, znacky napr. Yamato , 555 , Kashiama atd..
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
tompo
Navigátor
Příspěvky: 117
Registrován: pon 16.10.2006, 12:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od tompo »

Pavo.B. píše:ja nakupuju u Idaha - prispevek na de mnou, on ma nejlepsi ceny :D obzvlast dulezity dily kupuju kvalitni, znacky napr. Yamato , 555 , Kashiama atd..
Fajn a co bys doporučil za kotouče a desky?
Budu muset udělat brzdy. Při dobžďování se to chová jako bych měl místo kol vajíčka :evil:
Previa GL ´95, LPG Magic
BMW 523i, E39, LPG Magic
Honda XL600V ´89
bylo: Camry Stationwagon 2.0 TD XL ´92
Volvo 940 '95 Combi, B230FB, LPG LovTec samodomo
Miroslav Faltýnek
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: úte 20.03.2007, 17:18

Příspěvek od Miroslav Faltýnek »

už ti Tompo odpověděl na ty brzdy? mě to celkem taky zajímá hlavně destičky předek i zadek
Uživatelský avatar
VDC
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 15.01.2009, 17:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VDC »

Tak vás po nějaké době zase zdravím, tentokrát už jako majitel Previe.
Včera jsem si ji konečně přivezl domů. Ročník 97, 4x4, LPG.
Obrázek
Obrázek
Subaru XT 1800 coupé ´89 + Subaru Legacy 2.2 ´91 (under reconstruction)+Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
ninja
Navigátor
Příspěvky: 78
Registrován: sob 31.03.2007, 00:42
Bydliště: Praha

Příspěvek od ninja »

Gratuluji a vítej. 4kolka je super, lituji že ji nemám.
Previa '98 GL, automat & LPG
Uživatelský avatar
VDC
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 15.01.2009, 17:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VDC »

Tak po měsíci používání musím konstatovat, že Previa je asi tak o 100% lepší auto, než jsem si představoval. Jízdní vlastnosti mě nadchly, na silnici to drží jak přibitý, v autě je to jako v obýváku. Posledních 14 dní jsem pobýval na Šumavě, takže jsem ji otestoval na prvním sněhu a ačkoli na tom zatím mám letní gumy, tak to leze jako Subaru. Měl jsem z toho velkou radost. Přece jen jsem si říkal, že velikost auta bude znát. Je to úplně fuk. 8)
Fakt jsem se doslova zamiloval.
Obrázek
Subaru XT 1800 coupé ´89 + Subaru Legacy 2.2 ´91 (under reconstruction)+Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
J5 Osha
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: stř 04.11.2009, 13:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J5 Osha »

Ahoj!
Taktéž ti gratuluji, je to krasavice (tato barva je pro Previi nejkrásnější, i když ta nejezdí, že...).
Mám jen dotaz: "Kolik ti to žere?"
Sám mám zadokolku, sice ve strašném tech. i optic. stavu, ale nedám na ni dopustit...je to způsob myšlení nebo slepota vůči jiným autům, co já vím? :wink: :lol:

Ještě na Vás všechny dotaz: kolik vás cca vyjde výměna oleje s prací a s filtry??

Tímto zdravím všechny z tohoto fóra, jsem zde nově registrován i když jej navštěvuji poměrně často. Teprve ten tvůj nový příspěvek mě donutil se zaregistrovat...moc nás není co jezdíme tento "japonský sen" :) .

Dík za odpovědi a zdar a silu všem J5
J5
Uživatelský avatar
VDC
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 15.01.2009, 17:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VDC »

Děkuji za gratulaci, jsem za tu barvu moc rád, taky si myslím, že tomu autu hrozně sluší. :)

Po zimě teda budu muset lak trochu ošlechtit, protože je na něm na můj vkus příliš mnoho šrámů a teček od kamínků. A jakoby nestačilo to, co se nastřádalo za léta používání, hodinu po koupi mi nějakej ksindl přidal šrám klíčem. Kromě toho bude třeba po zimně trošku opravit zadní lemy, na konci jsou bublinky.

Žere mi to v tuhle chvíli 15 l plynu. Plyn tam není dlouho, nechával ho tam montovat předchozí majitel před cca 5000 km, takže potřebuje ještě doseřídit. Ale nečekám, že se to o moc sníží. Když jsem auto kupoval, tak jsem si říkal, že bude li spotřeba do 15 l plynu, tak budu spokojenej.

Majitelů těchhle aut je fakt málo, taky mi dělá radost, že když Prévku potkám, většinou se lidi zdraví.
Obrázek
Subaru XT 1800 coupé ´89 + Subaru Legacy 2.2 ´91 (under reconstruction)+Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Previa“