Carina e 115 kW - úprava na GTi - swap

vše o tuningu na vozech Toyota
Uživatelský avatar
69..patrik
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: pát 26.12.2008, 11:25
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 69..patrik »

no to jo, brzdy by měly jít vyměnit samotný, jen sehnat bouchlej dvoulitr :D na cariny se dávaly kotouče v základu i na některý 1,6 tuším, jen já je tam prostě nemám :D zkusím mrknout na shodnost těch dílů.

ToyCarE - Bacha na to, když koupíš zadřenej motor, tak musel bejt určitou dobu tepelně namáhanej (většinou), takže aby ta hlava nebyla zkroucená... U benzíňáku je ta šance minimální, ale přece :wink:
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

jasne, ze to je riziko,, vis,, takcitak budem hlavu generalkovat,, ci bude dobra alebo zla,, urcite chcem lepsi motor,, ale ked sa objavi nieco zadrete,, tak sa na to pozrem,, nemala by tam byt taka velka cena aby mi to robilo starosti ak by bola trebars aj pokrutena
Uživatelský avatar
69..patrik
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: pát 26.12.2008, 11:25
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 69..patrik »

tak, konečně mám fotky motoru, ale chtěl bych se zeptat někoho kdo tenhle typ motoru měl rozdělanej (na normální předokolce, ne MRu), jestli je stejná převodovka. Zatím se k tomu nikdo nevyjádřil, tak kdyžtak prosím někoho kdo ví co a jak, aby mrknul na fotku a posoudil, moc dík! :)

Obrázek
Uživatelský avatar
69..patrik
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: pát 26.12.2008, 11:25
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 69..patrik »

Vzhledem k né moc velké (resp. minimální) sledovanosti tohoto vlákna se pořád ještě rozmýšlím co a jak... On taky za chvilu ten motor může zmizet a budu mít po prde*i :D potřebuju odpověď už jen prakticky na to, jak sedne příruba na poloosu, jestli se bodou muset upravovat a hlavně jak to je s konektorama na elektriku. V podstatě toto by mě stačilo zodpovědět a jedu pro motor :) zbytek se dá už nějak vyřešit, chce to jen dost trpělivosti :)
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

neviem sice ci to nieje pass,, ale nieco ma napadlo,, skus vymenit vsetko,, aj predovoku a poloosi,, v tom pripade ti opdadne problem s prevodovokou a poloosami,, tot moj nazor,, co sa tyka elektriky,, tak si zozen manual ku Carinam,, tam si najdi elektirku na 1,6 a 2,0,, daj to nejakemu manikovi nech to skombinuje,, a mozes sa vozit,, teda po techniuckej stranke,,
Odpovědět

Zpět na „Tuning“