Tuning doplnky z Anglie

vše o tuningu na vozech Toyota
Uživatelský avatar
inzaghi
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: pon 09.03.2009, 06:41
Bydliště: Evesham / United Kingdom

Příspěvek od inzaghi »

libor12 píše:Takové ty nejdůležitější pro motor... Narušení olejoveho filmu na stěnách válců,vlivem toho se dostává i větší množství do oleje,který daleko rychleji degraduje,lambda sonda také nemá rada bohatou směs... o spotřebě protože de facto pořád jedeš na sytic ani nemluvím. Zkrátka dej to tam,a do 20000km se tlak komprese ve válcich bude rovnat tomu v kolech,po 10 tě pozdraví lambda sonda atd atd zkrátka "výhodná investice"

a proc se teda prodava vysokooktanovej benzin na benzinkach?.kdyz to skodi autu?tak me vysvetli co za upravu v motoru nenici motor?akorad tak nastrikani motoru :D
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

A můžeš mi říct jak vysokooktanový benzín škodí motoru??? Asi mám nějaké mezery ve vzdělání a ty mi je určitě rád doplnís.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

libor12 píše:A můžeš mi říct jak vysokooktanový benzín škodí motoru??? Asi mám nějaké mezery ve vzdělání a ty mi je určitě rád doplnís.
libore, nečil se hned :lol: ale taky mě to zajímá :lol:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Já se nerozčiluji. Mě by to také moc zajímalo. To že je někdo taková lama,která skočí na pár hezky sepsanych vět... a pak to ještě nutí dalším... Nemusí každý vědět všechno,já například nerozumím jaderným elektrárnám. :D a po 18letech vlastní ženě :D někdy nechápu proč si dávám tu práci a opakuji pořád to samé dokola. To jsem nemusel dávat dohromady technickou sekci na jdm fóru. Ti kdo již četli a jsou na prvním levelu už mu na takovéto hlouposti neskočí. :D
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
inzaghi
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: pon 09.03.2009, 06:41
Bydliště: Evesham / United Kingdom

Příspěvek od inzaghi »

libor12 píše:Já se nerozčiluji. Mě by to také moc zajímalo. To že je někdo taková lama,která skočí na pár hezky sepsanych vět... a pak to ještě nutí dalším... Nemusí každý vědět všechno,já například nerozumím jaderným elektrárnám. :D a po 18letech vlastní ženě :D někdy nechápu proč si dávám tu práci a opakuji pořád to samé dokola. To jsem nemusel dávat dohromady technickou sekci na jdm fóru. Ti kdo již četli a jsou na prvním levelu už mu na takovéto hlouposti neskočí. :D

blablabla a zase bla.......oprav me jestli se mejlim,ale nikde sem nepsal nic o nucení,nebo snad jo?tak to už jsem z te anglie asi zapoměl češtinu.myslim že ty o vyrobcích z anglie nemáš ani páru,to že napíšeš par kecu na forko neznamena ze jsi profik....jeste ze to opisujes z knih a pokud soudis o nekom kdo sem da nabidku pro dovezení vecí,že je lama, tak to se radši vrať spátky ke značce MOMO.......a dál maluj ve vyrtualu
Uživatelský avatar
avenger
Řidič
Příspěvky: 276
Registrován: pát 19.10.2007, 21:34

Příspěvek od avenger »

sory ale také nechápu jak někdo může skákat na tyhle čipy a podobné zvyšování výkonu. člověku k tomu stačí i strojní průmyslovka aby věděl jak funguje motor a že takhle se prostě výkon zvýšit nedá, alespoň ne tak jak se vždy udává...je to naivita
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

inzaghi píše:
libor12 píše:Já se nerozčiluji. Mě by to také moc zajímalo. To že je někdo taková lama,která skočí na pár hezky sepsanych vět... a pak to ještě nutí dalším... Nemusí každý vědět všechno,já například nerozumím jaderným elektrárnám. :D a po 18letech vlastní ženě :D někdy nechápu proč si dávám tu práci a opakuji pořád to samé dokola. To jsem nemusel dávat dohromady technickou sekci na jdm fóru. Ti kdo již četli a jsou na prvním levelu už mu na takovéto hlouposti neskočí. :D

blablabla a zase bla.......oprav me jestli se mejlim,ale nikde sem nepsal nic o nucení,nebo snad jo?tak to už jsem z te anglie asi zapoměl češtinu.myslim že ty o vyrobcích z anglie nemáš ani páru,to že napíšeš par kecu na forko neznamena ze jsi profik....jeste ze to opisujes z knih a pokud soudis o nekom kdo sem da nabidku pro dovezení vecí,že je lama, tak to se radši vrať spátky ke značce MOMO.......a dál maluj ve vyrtualu
:D ted sis hezky nabehl :) sám envíš jak ten "Chip" funguje a utočíš na človeka co jich X rozebral a narozdíl od tebe o motoru a jeho funkci neco ví :)

Ano jsi lama co skočí na pár hezky napsaných vet, nechtel jsem v tomhle tématu radsi už ani přizpívat ale když vidím co jsi schopen vyplodit tak se fakt nestačím divit :D

EDIT : ano i když te neznám tak tusím co asi o motoru víš když píšeš takovéhle bláboly :D
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

inzaghi píše:tak to už jsem z te anglie asi zapoměl češtinu
ty jsi tak zapomněl češtinu že používáš automatický google překladač
:D
inzaghi píše:myslim že ty o vyrobcích z anglie nemáš ani páru
za to ty asi ano že? Jestlipak víš kdo na ten odpor přišel? jestli myslíš že v anglii tak jsi hodně vedle
inzaghi píše:pokud soudis o nekom kdo sem da nabidku pro dovezení vecí,že je lama
soudím tak podle toho že jsi si to dal do auta,protože ten kdo lama není se tomu obloukem vyhne :D a už vůbec nechápu tvé tvrzení o změně zvuku pouhým odporem :D mimochodem,stále jsi mi neodpověděl na otázku jak vysokooktanový benzin škodí motoru :D
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

GOOOD :lol: :lol: :lol: člověk sem krádce nekoukne a hned je tu zábava :lol: :lol: :lol:
Libore, Idaho... že se vůbec ZASE snažíte :lol: tolikrát jste to tu (a né jen vy) řekly, že to už neni možný...

PS.: co je nejdůležitější pro řízení motoru?
:idea: ODPOR :idea:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

inzaghi píše:
libor12 píše:Já se nerozčiluji. Mě by to také moc zajímalo. To že je někdo taková lama,která skočí na pár hezky sepsanych vět... a pak to ještě nutí dalším... Nemusí každý vědět všechno,já například nerozumím jaderným elektrárnám. :D a po 18letech vlastní ženě :D někdy nechápu proč si dávám tu práci a opakuji pořád to samé dokola. To jsem nemusel dávat dohromady technickou sekci na jdm fóru. Ti kdo již četli a jsou na prvním levelu už mu na takovéto hlouposti neskočí. :D

blablabla a zase bla.......oprav me jestli se mejlim,ale nikde sem nepsal nic o nucení,nebo snad jo?tak to už jsem z te anglie asi zapoměl češtinu.myslim že ty o vyrobcích z anglie nemáš ani páru,to že napíšeš par kecu na forko neznamena ze jsi profik....jeste ze to opisujes z knih a pokud soudis o nekom kdo sem da nabidku pro dovezení vecí,že je lama, tak to se radši vrať spátky ke značce MOMO.......a dál maluj ve vyrtualu
Ostatní jsou příliš slušní ti to napsat jednoduše, já jsem spostej a říkám lidem věci upřímně takže asi takhle:

Jsi idiot.

Chip co nabízíš není žádnej chip, ale potenciometr (a spíš asi jen obyčejnej rezistor) v krabičce za cca 20 korun. Kurví motor, protože mění optimální poměr A/F ve prospěch benzínu, což má sice malinko pozitivní vliv na krouťák, ale o to několikanásobně větší negativní vliv na opotřebení motoru. Vysokooktanovej (pokud je u tebe teda 100okt benzín vysokooktanovej...) benzín s tím nemá nic společnýho a ani jeho používání spolu s tím pseudochipem ti nijak na výkonu nepomůže.

Pokud budeš i nadále plácat takovéto kraviny a nabízet na prodej nesmyslné věci co škodí motorům, zasadím se všemi silami o to, aby tě z tohoto fóra smazali i s celou tvojí anglií.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
Keeek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 640
Registrován: úte 18.09.2007, 21:41
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Keeek »

Z Anglie je opravdu spousta věcí mnohem levněji(a hlavně jsou k sehnání)než u nás.Namátkou jsem tam kupoval chladiče,samosvor,brzdy atd.V tom měl Inzaghi pravdu...Akorát ho zajímá jiný sortiment než nás :D Tak takhle to bylo diplomaticky... :D :D :D
TA40,1UZF(G)E
ST185,3SGTE
LS400,1UZFE
LS400,1UZFE
Ducati Monster S4R
Ducati 900 SS
Spondon Yamaha 1200 turbo
"Nejsem už tak malý,abych si kupoval obyčejná auta..."
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

tak to jsem zvědavej na vyjádření "inzaghi" :stupid: :lol: :lol: :lol:
Beavere, pokud ani tohlento nepochopí, tak už asi nic :lol: :lol: :lol: :thumbsup:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Odpovědět

Zpět na „Tuning“