Lexus IS-F

vše co stojí za zmínění
JouiCZ
Řidič
Příspěvky: 237
Registrován: stř 04.10.2006, 11:30
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JouiCZ »

hehe.. no je to pro mě hodně velká inspirace ta bílá.. je jednoduchá.. bohužel však jiný model,ale i to neva.. já mám teď tu modrou..je dokonalá..ačkoli kola bych dal jiné 8)
http://www.tth.gzk.cz/index.php?option= ... &Itemid=33
Vlastním Starleta 98RV 1,3 4E-FE 16V 55KW
No a teď se přidal Lexus IS 200 114kw snad stačí :D
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yarisek »

JouiCZ píše:hehe.. no je to pro mě hodně velká inspirace ta bílá.. je jednoduchá.. bohužel však jiný model,ale i to neva.. já mám teď tu modrou..je dokonalá..ačkoli kola bych dal jiné 8)
http://www.tth.gzk.cz/index.php?option= ... &Itemid=33
První generace je suprová, už tenkrát jsem po ní toužil. Přijde mi, že jich snad nejvíce bylo prodáno v modré.. :D
Minulost : Yaris Ts, Celica GTS
Současnost : Lexus IS-F Obrázek
JouiCZ
Řidič
Příspěvky: 237
Registrován: stř 04.10.2006, 11:30
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JouiCZ »

přesně tak.. v tmavých byrvách hodně frčely..každopádně perleťová paleta od lexuse nezklame ;-)
Vlastním Starleta 98RV 1,3 4E-FE 16V 55KW
No a teď se přidal Lexus IS 200 114kw snad stačí :D
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yarisek »

JouiCZ píše:přesně tak.. v tmavých byrvách hodně frčely..každopádně perleťová paleta od lexuse nezklame ;-)
JJ ale perleť je jen bílá, jinak jsou to metalízy. Když jsem vybíral barvu, tak padla volba právě na bílou a jsem spokojenej :-)


ObrázekObrázekObrázek
Minulost : Yaris Ts, Celica GTS
Současnost : Lexus IS-F Obrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

jj bílá perleť je krásná , hlavně v nočním městě 8)
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
JouiCZ
Řidič
Příspěvky: 237
Registrován: stř 04.10.2006, 11:30
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JouiCZ »

aha tak další + což jsem nevěděl.. pecka :D .. jsem myslel že lexus, když už jde o drahoty, tak dává jen perleť.. bohužel bílá je zrovna celkem náchylná.. mám bouchlý nárazníky(oba) a taky kapotu.. bude to chtít nechat opravit :(.. je to sice jen rozpraskaný,ale bude to chtít.. nádherné IS-F.. závidím, teda až na tu spotřebu.. jezdím za 8.5-9.5 :) (ale když porovnám tvých 500koní s mýma 155 - no coment).. každopádně :bigups:
Vlastním Starleta 98RV 1,3 4E-FE 16V 55KW
No a teď se přidal Lexus IS 200 114kw snad stačí :D
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yarisek »

JouiCZ píše:aha tak další + což jsem nevěděl.. pecka :D .. jsem myslel že lexus, když už jde o drahoty, tak dává jen perleť.. bohužel bílá je zrovna celkem náchylná.. mám bouchlý nárazníky(oba) a taky kapotu.. bude to chtít nechat opravit :(.. je to sice jen rozpraskaný,ale bude to chtít.. nádherné IS-F.. závidím, teda až na tu spotřebu.. jezdím za 8.5-9.5 :) (ale když porovnám tvých 500koní s mýma 155 - no coment).. každopádně :bigups:
Děkuji, spotřeba ta tam prostě je, ale stojí to za to. K té barvě, ono by to nebyl problém, ale asi by ta perleť v jinejch barvách nebyla tak hezká.. Zatím mi bílá jako barva přijde fajn, dříve jsem měl vždy černé auto a je to super změna. Na udržbu to same...
Minulost : Yaris Ts, Celica GTS
Současnost : Lexus IS-F Obrázek
JouiCZ
Řidič
Příspěvky: 237
Registrován: stř 04.10.2006, 11:30
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JouiCZ »

taky jsem měl vždy černé auto, pak jednou stříbrné a teď bílé..
Bílá je horší na údržbu, alespoň to tak cítím.. nej je stříbrné.. na něm prach nejde skoro vůbec videt :).. Každopádně věřím že to stojí za to 8) .. čekám jak se budou vyvíjet ceny Is-ek.. láká mě ten 2.2D..tak počkám cca 10 let a mohl bych ho pořídit za stejnou cenu jak jsem pořídil todle :lol:
Vlastním Starleta 98RV 1,3 4E-FE 16V 55KW
No a teď se přidal Lexus IS 200 114kw snad stačí :D
Odpovědět

Zpět na „Lexus - historie, milníky, události“