dáme pivo? - Brno edition

co se občas sejít jen tak pokecat na pivo?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od Srandista »

Nazdar Toyotaci na Morave!
Kukam, ze Prazaci teraz robia stretka vo velkom, tak si hovorim, ze aj my Moravaci by sme mohli zakontrovat a nieco zorganizovat. Tak teda skusim spravit prieskum, aky by bol o to zaujem, a ak by sa nas tu par zislo, urcite by som to pretavil aj do reality.

V Brne zijem a pracujem, takze v podstate kedykolvek v popracovnej dobe by sa dalo daco zriesit.

Najdu sa tu teda dalsi japanofili, ktori by sli splachnut smad dakedy po robote?
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od Jimmi »

Tak zakontrujte a přijeďte na pivo do Prahy 8)
Hele, Ty ale nebudeš Moravák, že.......? :wink:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Re: dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od Srandista »

Ak sa to berie podla miesta trvaleho pobytu, tak uz hej :roll: Ak podla miesta narodenia, tak veru nie.

Dufal som, ze ohlas, ked uz nie ohlusujuci, tak aspon nejaky to mat bude. Ale zda sa, ze moravsky Toyotaci bud ziju vo Faradayovej klietke, alebo sa nechcu socializovat :(
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7623
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od biscuit »

znas ten film "nuda v brne"? tak ted uz vis, jak na to moravek s budarem prisli :-)

Obrázek
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od Jimmi »

Brňáci by radši mohli domluvit sklípek. Myslím, že by Pražáci přijeli 8)
Ten film byl boží.....
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7623
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od biscuit »

do sklepka vzdecke. sak su ze ctvrtene hanak, ne 8)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od Kubrt »

Hej ja jsem pro ... jen se trefit do kalendare ...

Jen je potreba si me vyzvednout, nalit do me max 6 piv, zadna koralka (nenene tytyty), pockat semnou na odvoz a ujistit se ze jsem dorazil domu. Pak me pustijou :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od aczasa »

TVL Kubo, ty uz jsi skoro jako vnadna blondyna..... Takove pozadafky....
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od Myfune »

Brňáci pokud vím, tak dělali sleziny na nějakém parkovišti u hřbitova. Ale řekl bych že se to jádro už dávno rozpadlo. Ono co by jsi chtěl od mladej svobodnejch kluků. Když se zaláskujou nebo za prací rozlezou jinam, tak to holt umře. To v Praze jsou už staří pardálové co ti jen tak neutečou za babou a nebo za nějakou hoknou jinam. Ale zase mám s tebou soucit a doporučovat ti jezdit do Prahy by pro tebe znamenalo odsouzení k trestu cesty po D1. A to bych fakt nikomu nepřál. Párkrát jsem byl v létě na víkendovce v Horní Bečvě kam jezdilo dost Celicářů z Brna, ale to už taky nějak zaniklo. No nic zkoušej dál, však on se někdo opět ozve.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Re: dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od Srandista »

No ono u hrbitova som svojej doby pracoval, a ked to mali spojene s tuzerskymi stvrtkami, tak tam by ma veru nedostal nik ani parom volov. Uz len za tych par metrov, ktore som musel dojist k autu som citil, ako mi posobenim okolia strmo pada IQ k jednocifernym hodnotam. Plus, dane parkovisko mesto prestavalo na P+R, takze neviem co teraz budu v lete tuzeri robit, resp. na akom poli sa teraz budu zgrupovavat a pomeriavat si pindikov so svojimi cool ladakmi a osvetlenim podvozku :mrgreen:

Coz o to, mne by ta cesta do Prahy ani tak nevadila, ked clovek udrzuje vyssiu rychlost na ospravedlnenie cesty v lavom pruhu, tak je to este jakz-takz znesitelne. Skor mam problem s tym, ze ta moja zubna vrtacka nie je TDI, takze mi nejede zapatlitrovnastoajdokopcavole. A tym padom by sa mi vecerne posedenie s vami kapanek predrazilo (odhadom tam o liter a pol).

Ono asi to skonci tak, ze budem tu jak stalker chodit po fore, zistovat kto byva na Morave a osobne im pisat SZ s ponukou stretnutia (na Slovensku to naposledy docela fungovalo, akurat bol rozdiel ten, ze mna tam ti ludia poznali, tu budem asi za dobreho kkta :roll: ).
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7623
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od biscuit »

tak si udelej vylet na vikend, kdyz ted jdeme v patek, at to ma nejakou vetsi hodnotu trosku a nejen posedet u piva vecer. jeste neni sezona turisticka v plnym proudu, tak bys mohl sehnat i nejake dobre ubytovani...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Eon
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 21.01.2016, 19:22
Bydliště: Zlín

Re: dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od Eon »

Tož já bysem i přijel, jenže pak by musela řídit z5 manželka. :-)
Toyota Corolla TS TTE Compressor
stolidus
Člen Týmu
Příspěvky: 50
Registrován: ned 07.04.2019, 15:01
Bydliště: Brno

Re: dáme pivo? - Brno edition

Příspěvek od stolidus »

Jestli je žízeň i po 5letech stále aktuální, tak bych někdy zašel.
carina e, picnic, starlet
Odpovědět

Zpět na „Pivní sraz“