Veteránky Celica--- All info

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od micron »

https://autobible.euro.cz/dovoz-prihlas ... zaplatite/
Noooo zajímavý čtení... takový odpudivý až... je to tak pojebaný asi možná kvůli škodovkám 120 a fáčkům? atd... ????!!! složitý kurfa nepříjemný.... nelogický.... absurdní :roll:
Prostě sem se díval i do nějakejch těch autoklubů... a výsledek je takovej, že vlastně neni rozdíl platit STK a nebo nějaký klubíky :-) absurdní....

2 možnosti... necháš si značky... a pudeš na STK 1x za 2 rocky jako vždy... jediná výhoda je že neplatíš pojišťovně resp 1/12, ale mrdat se s ouředničinou budeš... jako vyjebanej kokot.
2. možnost dáš si i veteran značky... protože sem byl blbej a myslel sem si že všechny auta veterány maj V... ne neni to tak.... a vědi proč... love klubu, love krajskýmu inšpektorovi, love love
love... chtěj všichni... takže když sem se podival na fotky aut z veteran srazů... pořádně, zjistil sem že na veteránský značky lidi z 50% serou.... a já taky :-)

Stojí to vlatně stejně... rozdíl je v tom, že já se nemusim s STK srát, protože mi tam zajede muj automechanik šéfík... což má fest time výhodu :-) :-) Ale je v tom prostě takovej bordel... jaká komise? do prdele? klubová, okresní jděte s tim do prdele_:::::-!!!! Čuráci!!!! Čuráci!!!!

Ty kreteni by tě nutili si jezdit pro zasraný razítka--- buhvíkam....????? Co toto????? Absurdní.... Ani omylem.... Takže budou stačit normal značky, vyřadit pojišťovnu.... a třeba až se to řekněme vychytá... tak pak veteránský značky... tohle je bordel... je to směšný a absurdní------ tragický.... smutný, ubohý....
Představoval bych si tak trochu jinak.... asi tak takhle:

Dobrý den, tak tady celica je 1989, jsem její jedinej majitel od 2002.... a chci veteránský značky.... jasně tady si můžete vybrat.... koukám ano 30 let... (soukromý veteran pracoviště) Necháte nám tady ty původní a můžete si vybrat mezi těmahle 10ti novýma... ooooo supr.... moment... tyhle díky.... my to pošleme na inspektorát a od teď jste v naší databázi a automaticky Vás to vyřadí z evidence normal... paráááda.... jste skvělý.... co ještě potřebujete? podpisy? sem a sem... jasnýýýýý.... no a zelená karta Vám přijde poštou... výýýýborně.... je to všechno? Ještě si to autíčko vyfotíme.... supr... Jo Noooo tak to jooooooo..... ještě platit... 2000,- okej.... fofr a na kontrolu se stavte kdykoli během 2 let... kdykoliv... od ledna až do 31/12. za 2 roky... supr... a budu se těšit... :-)
Tak takhle nějak by to mělo fachat.... bohužel NE. A je to ostuda.... je to hnus.... je to bordel.... kolik že chtěj těch fotek??? kam že chtěj aby člověk jezdil.... sem a tam a sem a tam???? :biggrin: :biggrin: vojeb.... absurdistán... to aby si člověk dal 14 dní volna :-) absurdní.... ..... absolutně absurdní.... tohle celý se musí změnit!!!!!! Kdo to ale takhle nastavil???? A jak je možný že to nikomu nevadí :-) :-) no já někdy fakt nevim.... ale vim že někomu to určitě vyhovuje, že se to nemění.... :biggrin: :biggrin: :biggrin: to zase chápu... :biggrin: :biggrin: :biggrin: takže co finito????
:biggrin: fakt absurdita... doufám že Piráti by mohli s timhle něco udělat... aby se člověk při přihlašování veterána necejtil jako !!! čůrák!!!! Tohle se protě musí totálně ale totálně změnit...

Nejenže kdysi nějakej kundin řek ne veteráni nebudou od 25 ale od 30.... nevim kdo to byl... kdyžtak to napište, mě by to celkem zajímalo... kdo tenhle zákon změnil... zákon nebo co do prdele... ale tahle systémová.i když i privátní vomrdačka co má čekat na každýho člověka co chce mít veterána, to je prostě moc.... musí to jít jednoduše, slušně, rychle a dokonale... je to fakt ostuda.... :alian:

Ne sem z toho celkem šokovanej.... jak je možný že to takhle fachá... je to podezřelý divný fest... prostě jeszdíš a tu platíš tu platíš a tu platíš.... a za rok znova... ???!!! WTF??? a všichni jsou hrozný kamarádi :-) :biggrin: když je po platbě--- hooooo to je veselo....
No zase ale na druhou stranu když o tom tak přemejšlim, jo tak organizace srazů, reklama atd něco stojí.... takže ty love se z určitý části využijou.... kdežto z STK nevyužiješ nic... no to je taky pravda...

Já nechci jezdit na STK, ne z důvodu že by celica měla problém--- neměla, nemá a nebude mít... naopak dokonce bude mít i novej KAT.... ale protože ty 3000 by mohly jít jinam, než státu... za nic.
jenže ty 3000 poslat někam do klubu veteránů.... víš kulový :-) si za to koupěj reklamní přívěšky na klíče....ap píčoviny. nebo ne? :biggrin: jen jako... samozřejmě jen je to fakturovaný....
Tak i tak jdou ty prachy do píči.... :biggrin: a je jedno jestli oficiálně nebo neofiko.... ham ham... někdo to zblajzne....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránky Celica--- All info

Příspěvek od 29Carlos »

Odpovědět

Zpět na „Celica“