Kde/Jak nákup ND pro Lexus IS 200

modelové řady značky Lexus
Odpovědět
KoNFo
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 31.05.2012, 19:14

Kde/Jak nákup ND pro Lexus IS 200

Příspěvek od KoNFo »

Ahoj :)

Porizuji si Lexus IS 200 r.v. 1999. Co se týče spotřebáků, tak asi zprvu zvolím díly od Toyoty nebo z Auto kelly, apod. Ale nikde jsem nenašel díly jako světlomety, nárazníky, ... Pořizuji naprosto netknuté auto a rad bych měl jistotu, že lze pořídit tyto díly levněji, nebo rovnou vymenil světlomety za druhovýrobu. Už jen proto, že si spis chci auto postupně upravit k obrazu svému. (A tohle je takovej zvyk.. mít náhradní originální díl v pořádku a jezdit s nečím v čem se můžu hrabat a není to takové hodnoty.)

Prosím, máte nějakou zkušenost s nákupem dílů jako jsou součásti karoserie, svělomety i spotřební věci apod.? Kde takové díly kupovat nebo na koho se obrátit? Děkuji za odpovědi. :)
Uživatelský avatar
Jelass
Manager Týmu
Příspěvky: 399
Registrován: ned 22.01.2012, 00:17
Bydliště: HK

Příspěvek od Jelass »

Já se obracím na svého mechanika, kterého jsem schopen doporučit, ale když nevíme odkud jsi... :D

Jinak samozřejmě platí vykašlat se na AKelly a kupovat druhovýrobu klidně ,ale solidní a ne díly Starline, kde už ten název zní.....

No a jestli chceš tunit, tak si dobře vybav dílnu, ptž u nás bude na tohle auto asi docela problém :lol:
Mondeo 2.0i Turnier 2004
p:Corolla E11 4ZZ_FE 97PS
P: Dodge GrandCaravan 3.3i 2008
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

tyhle veci se moc koupit nedaji, nejlepsi je vylet do polska a za par penez koupis vse, jinak dily spotrebni se vykasli na toyotu a kelly , lepsi firmy jsou www.haspa.cz , www.automatejcek.cz a pak tady mistni uzivateĺ Idaho , tam sezenes spotrebni dily za dobre penize a kvalite z vyroby - nejake znacky samozrejme, to se muzes zeptat
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
KoNFo
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 31.05.2012, 19:14

Příspěvek od KoNFo »

tedka jsem tomu venoval cas a koukal jsem po foru lexus klubu.. poresim clenstvi, z clenstvi plynouci slevy u nekterych obchodu jsou fajn ;) a máte pravdu, ofi. toyota a kelly jsou zbytecne drazi... ;) diky :)
trcka
Navigátor
Příspěvky: 88
Registrován: sob 25.06.2016, 18:43

Re: Kde/Jak nákup ND pro Lexus IS 200

Příspěvek od trcka »

poradí mi někdo kde koupit zadní tlumič pérování na lexus gs 460 2009 mimo origo servis lexus? nebo nejde to třeba repasovat?
Odpovědět

Zpět na „Modelové řady“